Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miert utaljak sokan a One...

Miert utaljak sokan a One Directiont?

Figyelt kérdés

Itt van ket video. Az elsot eleg 1.23-tol nezni, a masikat legyszives nezzetek az elejetol.

Kivancsi vagyok a velemenyetekre a videok utan.:)

Koszonom.

1.

https://www.youtube.com/watch?v=qWSH6vHVfgs


2.

https://www.youtube.com/watch?v=xzvq0Himfl0


2014. júl. 28. 18:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Figyi, lehet, hogy jó emberek, de zeneileg nullák, mint ahogy már pár válaszló leírta. És hidd el az 6 év szintén egy nagy nulla. Lehet, hogy neked soknak tűnik, mert 6 éve te is, meg bieber is taknyosak voltatok, én is. De valójában 6 év az semmi. Gondolj a világhírű zenekarokra, akik több évtizede zenélnek/évtizedig zenéltek, 20, 25, 30, 35 (vagy több) évig! Azok érnek valamit. Ha Justin Bieber majd 50 évesen is örvendeztetni fogja a népet, akkor majd mondhatod, hogy ezigen.
2014. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A Beatles, Ramones, Oasis, Green Day, Red Hot Chili Peppers és a többi zene! De az ilyen nyálképes tuc-tucok NEM! Ne hariz mert neked ez az izlésed, de ne várd el az emberektől, hogx ne mondják rájuk, hogy homik vagy bénák! Nekik ez a véleményük, tarsd tiszteletben! A nyálképek is tudják, hogy vannak akik nem szeretik őket. De nem csak ők azok akiket utálnak az emberek. Most vegyünk példának egy iskolát. Vannak a nyomik őket hányan utálhatják? SOKAN! Ki védi őket? Szinte senki. Akkor ezek a taknyosok ne nyafogjanak már! Megverték őket valaha is? Nem hiszem. Ha majd olyan helyzetbe lesznek akkor majd sajnálom őket. Ennyi. Viszont ajánlom figyelmedbe Az osztály nevezetű filmet. Ha végig nézed akkor érteni fogod, hogy mit szeretnék ezzel a kis "regényemmel" elmondani.


UI: Bocs a helyesírásért. Sajna az nem az én asztalom.

2014. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Előre mondom, nem azért szánok értékes perceket az életemből arra, hogy leírjam róluk a véleményemet, hogy aztán a védelmező rajongók lepontozzanak, mert negatívat mertem mondani!

Nem hatnak meg a fenti videók, akkora képmutatás ez, hogy az én pofámról sül le a bőr! De amit művelnek jó módszer arra, hogy a fiatal lányok milliói megvesszenek értük, akikkel aztán mindent el lehet majd adni a parfümtől a 1D-s kispárnáig! Érzelmi ráhatásnak hívják ezt, de lehet hogy ez már inkább érzelmi terror. Racionális gondolkodással nem tudom elhinni, hogy ezek a harmatlelkű fiúkák telesírják a párnájukat, mert valaki azt mondja rájuk hogy sz*rok, miközben milliárdokat kaszálnak, és annyi kislány visítozik utánuk, hogy életük végéig megélnek belőle. Pláne hogy ők is tisztában vannak vele, hogy utálói csak azoknak vannak akiknek rajongói is, a kettő csoport konfliktusa okozza a legnagyobb népszerűséget és sikereket. Ez fontos tényező, utálókra igenis szükségük van, szánalmat kelt bennem, hogy azt tapasztalom, mennyi rajongó ezt nem látja át.

2014. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

és most Justin Bieber hol van? mikor jött ki a leguóbbi lemeze, klipje? :D sokan sem őt sem a 1D-t nem szidják...egyszerűen az ilyen emberekből van elegünk, amilyen te vagy. Előadod, hogy milyen tehetségesek, közben az ő karrierjük 20% munkából, meg 80% marketingből áll, tehát csak a pénz. JB sem turnézik, mert hát minek? Nincs új zenéje, mert hát minek? elég egy botrány, azzal is címlapra kerülhet, akkor mégis minek fáradozzon azzal, hogy összerak egy új lemezt? JB nem egyenlő a 1D-vel, a 1D nem a botrányokról híres, ezért ők ha úgymond megunják a munkát, el fognak tűnni...

és akkor is ott a tökéletes példa...pár éve még a High school musical meg zac efron volt a menő...aztán most ők is hol vannak?


videókról meg csak annyit, hogy akkor lenne hiteles egy ilyen életfilm, ha olyan ember készítené, aki rühelli őket, és szeretné, hogy meggyőzzék...most én is csináltatnék a haverokkal egy filmet magamról(akármilyen okból), természetes, hogy csupa jót mondanék magamról...nem fogok ekézni saját magamat, hogy én milyen szar vagyok...ez is pont azt bizonyítja, hogy egy rajongó ennyire megvezethető...elég annyit mondani ebben a filmben, hogy milyen kiemelten tehetségesek, és el is hiszik...:D


végül elárulom miért fognak ezek nagyon könnyen pofáraesni. nincs alapozás. a legtöbb 10 évet megélt zenekar úgy kezdte, hogy első 3-4 évben csak megalapozták a dolgokat, és utána kerültek a köztudatba. ellenben ők feltűntek, elmentek az xfaktorba, ott sztárt csináltak belőlük és ennyi. addig fogják őket támogatni, ameddig húzónevek. amikor kezd csökkenni a népszerűség, akkor maguknak kellene helyt állni, de nem tudnak, mert ~2-3 év alatt annyit tanultak meg a zenei szakmáról, hogy mindent a seggük alá raknak, nekik meg csak teljesíteni kell, amit elmondanak.

2014. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem pofára se fognak esni, amikor eltűnnek a süllyesztőben. A kérdezőhöz hasonlók nagyon naiv kislányok, ha azt hiszik, a "valódi" érzéseikről beszélnek vagy énekelnek az ilyen teen pop sztárocskák.

Ezek ugyanúgy működnek, mint 20 éve a hasonlók, és azóta az összes ilyesmi, és a mainstream popzene nagyrésze.

Egy produceriroda összeválogat pár jól eladható (kislányoknak tetsző külsejű) arcot, megírják a számaikat, a szövegeiket (el ne hidd egy percig sem, hogy bármi saját lenne a hangjukat leszámítva), felfuttatják őket (rádióidőt vesznek nekik, reklám, stb) azt is föntről kapják, mit mondjanak az interjúkban, a lényeg, hogy a célcsoport minél több albumot és velük kapcsolatos terméket megvegyen. Semmi más. Ezzel tisztában vannak az ilyen tiszavirágéletű sztárocskák. Ne hogy sajnáld őket. Szépen megszedik magukat lóvéval, ennyi a céljuk, nem több.

2014. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az a gond, amit itt előttem többen is feszegettek már, hogy ez a zenekar egy átmeneti jelleget mutat. Én itt a GYK-n hallottam először erről a formációról, kíváncsivá tett, hogy miért beszélnek róla az emberek, így belehallgattam pár számukba. Nekem nem jöttek be, ez nem az én világom. Ugyanakkor utálkozó sem vagyok, mert minek. Aki szereti szeresse, aki nem az ne hallgassa, ilyen egyszerű.


A videók tartalma, nem tudom te csináltad-e tisztelt kérdező vagy más, de ezt érzelmi zsarolásnak hívják. Olyan gusztustalanul és hitvány módon próbál részvétet és támogatást szerezni és olyan dolgokat kifejezni amik ebben az esetben nincsenek, hogy az már a szellemi erőszak szintjét súrolja.


Ezek a fiúk, mint már sokan megénekelték előttem csinált sztárok. Mindent megcsinálnak helyettük azok, akik ebből sok pénzt keresnek az olyanokon, akik erre fogékonyak. A Backstreet Boys, a Busted, de még a Spice Girls is ilyen zenei producerek által összeverbuvált brigád. Nagy-Britanniában ennek nagy hagyományai vannak.

A recept a következő. Kell lehetőleg kettő kisfiús kinézetű soványka srác. Ők fogják az érzékenységet adni. Kell egy, lehetőleg tetovált srác, aki ugyan érzelmes de ő a keményebb, macsósabb vonalat fogja hozni. És kell egy-két ötvözet, akiben mind a kisfiússág, mind a kvázi macsóság megtalálható és a tinilányok relatíve nagy rétegét le tudják fedni vele. Találsz pár ilyet, énekelniük sem kell tudni, csak jól marketingolod őket és megy a szekér. Ezen srácok közül lehetőleg párnak szinglinek kell lennie, vagy annak mutatnia magát, mert akkor a tinilányok meg kapják azt az amúgy hamis érzést, hogy ezek a fiúk elérhetőek számukra. Ez így működik. Utána kell egy-két sajtóhírt gyártani a tinimagazinoknak, mint például az egyiknek kiskorában meghalt az anyja és ez meghatározta az ő zenei világát, meg ilyesmik, lehetőleg minél csöpögősebb, mert ahogy a videók is megpróbálják eladni részvétet érzel irántuk, tehát valamilyen szinten azonosulsz velük. Ez reklámpszichológia, amit ezek a zenei producerek iskolákban kitanultak. Matematikailag meg ki lehet azt számolni, hogy bizonyos embercsoportok mire vevők.


Például ezt az együttest nem tudod eladni, nem tudod az ő termékeik megvásárlására rávenni teszem azt a Bayern München keménymagját vagy a Fernando Alonsot, Bélát a kocsmából egy orosz vadászpilótát vagy bárkit. Ezt a terméket csak 12-18 év közötti lányoknak tudod a legjobban eladni. De inkább a 16 év alattiaknak. Miért? Mert ezeknél a lányoknál az ébredező szexualitás a tinédzserkor és az ezzel járó érzelmek fogékonnyá teszik őket erre a termékre. Mert ez az együttes egy termék.


Ők alkotják azt a metamatematikailag meghatározott célcsoportot, amikre apellálni kell. Rájátszanak az érzelmeikre ezekkel a klisékkel, mint a szerelem, csalódás, meg a többi és ők ezt bekajálják és pénzt adnak ezért az illúzióért.


Egy felnőtt, már józanabbul gondolkodó ember az már kinőtt abból, hogy higgyen ezeknek, mert tudja, hgy ez szimplán üzlet és az érzelmi körítés valójában csak eladhatóvá teszi a terméket, de nincsen, nem létezik az az érzelem, amit a tinilányok keresnek az ilyen együttesekben. És ezt lányként írom.


Zeneileg ez az együttes végtelenül egysíkú. És azért egysíkú, hogy a tini korosztály is könnyen be tudja fogadni. Tehát azok az "érzelmek" amiket ezek megénekelnek mélység nélküli populáris klisék.

Egy idősebb nem hiszi el, hogy ez valóban így van.


Tehát amikor egy David Draiman, aki drogosokat ápolt Chicagóban, látta ennek a világnak a mocskát és akinek a szerelme drogtúladagolásban halt meg 17 évesen, amikor egy szerelmi tragédiáról énekel, neki elhiszem hogy vannak mögötte valódi érzelmek. Ezeknek a srácoknak nem tudom elhinni.


Tehát ezt kedves kérdező fenntartásokkal kezeld. Ha szereted a zenéjüket, akkor hallgassad, de ilyen videókat ne erőltess rá a GYK közönségére. Mert visszás a dolog.

2014. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mert az összes tag egy kicsit meleg? Nem csoda hogy az eggyik srác ki is lépett nem akart többet olyan ... Lenni
2015. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!