Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szép estét! Mi a véleményetek...

I.B.T. kérdése:

Szép estét! Mi a véleményetek Sebestyén Balázsról?

Figyelt kérdés

Volt már erről kérdés de azóta eltelt pár hónap/év és kíváncsi vagyok változott-e a véleményetek róla.

Én nem tudom hova tenni. Azt mondják régebben nagy s*gg fej volt még a vivánál meg s a többinél de már megváltozott. Az biztos, hogy változott valamennyit de vannak olyan pillanatok amikor kikapcsolom a rádiót mert nem bírom hallgatni a hülyeségét. Ma is szóba jött, de tegnap vagy mikor beszéltek a sportokról, konkrétan a futásról. Rákóczi (őt szeretem csak hármuk közül, jó még Jani is elmegy) hozta fel, hogy mennyire jó. Balázs egyből: de az unalmas meg, hogy mennyire semmilyen. Én imádok futni és szeretem is. Mikor meg ütötte fülem... phuu... Azzal vágta ki magát, hogy teniszezik. Jó... és akinek nincs pénze/lehetősége beiratkozni puccos klubokba (nem csak tenisz) akkor az ne fusson mert unalmas. Még ingyen is van. Ez csak csepp a tengerben. Érintenek komoly témákat az biztos, de meg tudok őrülni, mikor egyszer csak beleszól egy "trágárabb" kifejezéssel az adott szakértő szavába...

A magyar médiáról/bulvárról is meg van a határozott véleményem. Ezt most nem fejteném ki.


Nem utálom Balázst csak néha negatív érzéseim vannak vele kapcsolatban. Csak én vagyok ezzel így?


Köszönöm a válaszokat.



2014. júl. 30. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Király.
2014. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Celeb.
2014. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A tévében sokkal kellemetlenebb alaknak tűnik, a rádióban már többet tud megmutatni magából, és ha nem is feltétlenül szimpatikus, de már sokkal kedvelhetőbb.


Határozott véleménye van mindenről, de nyitott is. Ami az igaz probléma, hogy a markáns véleményéhez nem mindig társul megfelelő felkészültség/ész.


Semleges vagyok vele kapcsolatban. Gyakrabban kedvelem, mint ahányszor idegesít.

2014. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Tahó.
2014. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Tapló Tacskó
2014. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
48%
Köcsög,
2014. dec. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Ismerem személyesen, teljesen más személyiség mint a médiában. Egy kedves, odaadó férj, családapa. Humora van, szóval jó fej
2015. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem.
2019. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudnék vele mit csinálni.
2021. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!