Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én rühellem ennyire...

Csak én rühellem ennyire Taylor Swiftet?

Figyelt kérdés
Nem a hangjával van a bajom, bár tény, hogy vannak énekesek, akik nála klasszisokkal jobbak. Mégis egy csomó díjat nyer. Persze büszke lehet rá, hogy ilyen sikeres, de egyáltalán nincs benne semmi különleges. A feje meg olyan, mint egy buta tehénnek! Kifejezéstelen.

2014. júl. 30. 20:52
 1/9 hunbula ***** válasza:
53%

Na ezért kell klasszikus rockzenét hallgatni inkább. Ne foglalkozz vele, ha zavar.


Van nála sokkal idegesítőbb is egyébként.

2014. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Azét nyer rengeteg díjat, amiért egy rossz film is Oscar díjat kap. Ez pedig a kereskedelmi értéknek a felfuttatása. Nyílván Taylor Swift lemezeit többen veszik, illetve a médián keresztül többen ismerkednek meg vele ha kap ilyen-olyan díjakat, mintha nem kapna. Mert az album borítójára ki lehet írni, hogy ilyen-meg olyan díjas, etc és akkor jobban fogy a lemez és több pénz lesz belőle. És ez működik. Gondolj csak a Gyűrűk Ura Trilógiára. Az első két rész kapott összesen 1 darab Oscar díjat, a harmadik meg kapott azt hiszem 11-et vagy 13-at. Mert még a filmekből meg egyéb ehhez kapcsolódó dolgokból még több pénzt ki lehetett csikarni, ha sok díjat adnak egy olyan filmnek, amit én ugyan szeretek, de semmi olyan extra nincs benne, ami alapján ez a film 13 oscart ért volna a többi meg 1-et. A díj jobban eladhatóvá, keresettebbé teszi az adott előadót, filmet, játékot, satöbbi. Ezek a díjak ma marketing célokat szolgálnak és nem azt, hogy tényleg a legjobbnak elismerjük a munkáját.
2014. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem Taylort es a szamait is.

Amugy sok lany akarna ugy kinezni mint o. Szerintem kimondottam szep. Magas is, hosszu labai vannak, szoke haju, a szemei is gyonyoruek. Siman lehet nala millioszor rondabb embert talalni.

2014. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
51%
USA-ban a country vonala miatt IS nepszerusodott, ez is hozzasegitette a sikerehez. Szamomra egy jo dala van, de azt is Gary Lightbody irta szerintem, a This is the Last Time
2014. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Te rüheled, más meg szereti Izlések és pofonok.
2014. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Veru10 ***** válasza:
Én meg azt csodálom,hogy nem tiltották le ezt a kérdést,mert én kiírtam egy ugyan ilyet Violettáról amiben leírtam milyen nyálas Violetta szerintem! Én kifejezetten szeretem Taylor Swift-et,sőt ő kedvencem!Egyébként miért baj az,hogy díjat kap,hát ha tehetséges akkor mért ne kapjon?
2015. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Veru10 ***** válasza:
Ja és igen,csak te!
2015. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én imádom, nagyon nagyon imádom. Tehetséges, hagy nyerjen díjakat. Te az életben fele annyit sem fogsz elérni mint ő 27 évesen. Vagy ha igen akkor szólj. Szerintem egyébként gyönyörű szép. És miért lenne olyan a feje mint egy tehénnek? Láttál már képet róla? Vagy csak unalmadban kérdést írni támadt kedved? És de nagyon sok különleges van benne. Nem ismered eléggé, úgy meg ne alkoss róla véleményt.
2018. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A stílusváltás egyértelműen jót tett neki.
2018. máj. 18. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!