Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi ez a "divat" hogy mostanába...

Mi ez a "divat" hogy mostanában pl. (mivel csak eddig őket láttam, és nem kell rájuk beszólni. Nem azért tettem fel a kérdést ) Neymar, Austin Mahone vagy Justin Bieber. Fognak egy vízzel teli vödröt és magukra öntik?

Figyelt kérdés

Közben előtte elmotyognak valamit a saját anyanyelvükön, amiből persze h egy szót sem értek.

Ha valaki esetleg el tudná magyarázni, vagy tudna linkelni egy cikket, ami fel tehetősen magyarul van, azt nagyon szépen megköszönném :$


2014. aug. 18. 09:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Már nem kell elmagyarázni...xD
2014. aug. 18. 09:36
 2/10 anonim ***** válasza:
ez engem is erdekel,en viszont nem tudom:/ megosztod velem is hogy mi ez a "hobort"? Xd :D
2014. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze :) hát az hogy a sztárok kihívják egymást ilyen játékra, hogy jéggel teli vizet, ami ráadásul egy vödörben van, azt magukra kell önteniük...mindezt 24 órán belül :) de azóta már Selena Gomez és Wiz Khalifa is megcsinálta xD
2014. aug. 18. 10:47
 4/10 anonim ***** válasza:
köszi :)
2014. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szívesen *-*..ilyen se volt még..h én kérdek és én is adom meg rá a választ :3...
2014. aug. 18. 10:57
 6/10 anonim ***** válasza:
igen,eleg furcsa igy de bärmi megeshet xd
2014. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:DDDD
2014. aug. 18. 11:31
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


eredetileg a Amiotrófiás laterálszklerózisra akarja felhivni a figyelmet. es penzt gyujteni az alapitvanynak

2014. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) majd ha gépről leszel, meg nézem hogy mit linkeltel :)
2014. aug. 18. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
így van, ez egy betegség, és az a lényege, hogy akit kihívnak vagy elfogadja a kihívást, vagy pedig valamennyi pénzzel támogatnia kell az ezzel a betegséggel foglalkozó alapítványt vagy ilyesmi. mondjuk sok sztár attól függetlenül is küld támogatást is, hogy megcsinálja a kihívást:)
2014. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!