Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Elhiszitek, hogy Berki Kriszti...

Elhiszitek, hogy Berki Krisztián végig gyalogolta a 600 kilométer? Átgyalogolta az országot?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 08:14
 1/8 anonim válasza:
Nem :D. Mondjuk attól függ melyik Berki Krisztián? XD Amelyik a lólengés világbajnoka vagy amelyik kivasaltatta a heréit?
2014. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A másodikra gondoltam.
2014. máj. 5. 16:57
 3/8 anonim válasza:
100%
Dehogyis.:) MEGINT A SEMMIBOL AKARJA FELHIVNI MAGARA AZ EMBEREK FIGYELMET. SZANALMAS EGY ALAK. Az az ember pedig megszanalmasabb aki egy ilyenre felnez.
2014. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
SZERINTEM NEM, DE HA MEGTETTE, AKKOR SEM VOLT SEMMI ÉRTELME, VAGY HASZNA SENKINEK EBBŐL. EGY JÓÍZŰT NEM DOLGOZOTT MÉG. TÖBBET ÉRT VOLNA, HA VALAMI HASZNOS DOLGOT CSINÁL.PL.KAPÁLJON VAGY VÁGJON FÁT IDŐS EMBEREKNEK CSAK OLYAT TEGYEN AMINEK ÉRTELME VAN ÉRTELME!
2014. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2 kilométert se tudna menni luxusautó nélkül. A golyóját meg úthengerrel kellett volna vasalni!
2014. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2014. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A bátyám sokkal többet gyalogolt ráadásul mindennap és haszna is volt,mert dolgozott.Építkezésen dolgozott sokszor építkezett kórházaknál,templomoknál,és még múzeumoknál.Ő annak idején otthonról gyalogolt a munkába.OTThonról a margithídon át a munkába-aztán dolgozott,majd a margithídon át haza mindennap.Szerintem kb naponta a margithid hosszát 6-szor is gyalogolta (nem tudom,hogy a híd után milyen messze volt a munkahelye és az otthonuk)

Most persze már nem dolgozik.

Szóval még ő is lehetett volna a " nagy sportember "

És szerintem sokan gyalogolnak mindennap több kilométert,mégsem tapsolják meg érte.

Csak egy nagy szájhős,remélem nagyot bukik az életben.

2014. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elnézve, hogy feleakkorára összeesett termetre, elhiszem.
2014. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!