Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz Bereczki Zoltánról?

Mit gondolsz Bereczki Zoltánról?

Figyelt kérdés
Sok tizenéves ismerősöm utálja, de nem tudom miért, nem hallottam róla sok mindent.. Te mit gondolsz róla, és miért? :)
2010. jan. 20. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Én szeretem. :) Imádom a hangját. Valami fantasztikus. És amennyit láttam belőle a médiába, úgy nekem az jött le, hogy a való életben is aranyos és jó fej. Ráadásul szereti a családját is... :)

16/l

2010. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Fantasztikus ember. Gyönyörű hangja van,jó a kisugárzása..És mikor Dórával van annyira jó rájuk nézni :) sugárzik róluk a szerelem. Imádom őket hallgatni :)

14/L

2010. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, nekem túl nyálas és érzelgős. 16.l
2010. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én sem szeretem, túlságosan sztárolja magát és nyálasan énekel.

16 L

2010. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Színpadon egyszerűen nagyszerű.
2010. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon jó fej, tehetséges, szépen énekel, Szinetár Dórával gyönyörű párt alkotnak és példamutató a házasságuk! Ez így van,aki művelt vmennyire a színház világában,az tudja. Majd ha nagyobbak lesztek, talán ti is megértitek.
2010. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Művelt vagyok a színház világában azt hiszem, és igen, tényleg aranyosak együtt, de attól még nem jó színész. Szerintem.
2010. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mercutiot senki nem adja elő úgy mint ő. Remek színész, és én őt tartom Magyarország legjobb férfihangjának. Kellemes és pörgős. Vonzó férfi, karakteres arccal, és igen megnyerő jellemmel. A családja iránt elkötelezett, művelt ember.


17/L

2011. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!