Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én nem szeretem a magyar...

Picike0617 kérdése:

Csak én nem szeretem a magyar zenéket, celebeket, műsorokat? Ez ciki?

Figyelt kérdés
Én valahogy egyáltalán nem szeretem a magyar műsorokat,(az X-faktort sem) és a magyar celebek meg a dalaik sem érintenek túl jól. A magyar népzenét szeretem, meg nem hazaellenes vagyok, ne essék félreértés. Ez kissé kínos, mert az osztálytársaim csoportosan éneklik például a Csókkirályt. Mással is van ez így?

2014. okt. 3. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyetlen magyar dolog amit bírok az irigy hónaljmirigy, a tóbbi meg nem érdekel
2014. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A magyar műsorok gyakorlatilag 100%-ban borzasztóak, a "celebeink" szánalmasak. Zenékből inkább régről van néhány jó, de valahogy abban sem mi vagyunk a legjobbak.
2014. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én mindegy magyar zenét rühellek valahogy egyik sem tetszik és a magyar sztárokért se tudok rajongani.
2014. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A magyar műsorokat még elnézem nagy ritkán, de a zenéket nem bírom, én mindig angolt hallgatok. És bár még nem láttam angol műsort, de 100%, hogy ezerszer jobbak.
2014. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!