Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Molnár Krisztián csak megjátsz...

Molnár Krisztián csak megjátsza magát?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tünnik csak előadja a hülyét, hogy sajnálják, így szerezte a gépét is. Nektek mi a véleményetek?

2014. okt. 22. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
hát az meg kicsoda??
2014. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

annyira tökmind1. lehet, megjátsza...aki ezt a nyomorultat meg is szánja, na az meg is érdemli :D


a legtöbb ember olyan kib_szott nagy birka...engem ez tud bosszantani inkább...

2014. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Molnár Krisztián 4ever! Bika macsó csávó :D
2014. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem játsza meg magát eleve ennyire hülye és buta. Nekem már elsőre is feltűnt,hogy már születésétől kezdve vannak szellemi és lelki na meg fizikai fogyatékosságai,amivel amúgy már évek óta bentlakásos intézetben kéne élnie,de mivel se ő se a szülei nem hajlandóak belátni,hogy a gyerekük minden értelemben fogyatékossággal rendelkezik így otthon kényeztetik a szülei és megadnak neki mindent,amit akar. Persze ez egy nagy hátrány de egyben hatalmas szerencse is neki,mivel én észrevettem,hogy nagyon visszaél azzal,hogy vannak ilyen bajai és,ha rákerül a sor mindig azzal a kifogással jön,hogy ő kövér és ezért meg azért nem tud dolgozni meg mit csinálni magával. És ha még ehhez hozzájön,hogy a szülei láthatólag milliomosok így a gyerek már végképp azt kér magának,amit akar. Egyébként meg tényleg szokta magát sajnáltatni pl: nincsenek barátaim,légyszi lájkoljatok csak barátkozni akarok. Aztán meg amúgy akkora arca van a csávónak. Régebben voltak olyan videói is,amiben a saját nézőit anyázta és szidta csak,azokat már letörölte mára meg már tagadja,hogy töltött volna fel olyan videókat. Na meg böfög,fingik,berúg,káromkodik,menőzik a cigivel meg a zenéivel erre van igény? Ilyen emberekre van igénye a magyar youtubenak? Én lennék az adminisztrátor már nem egyszer letiltottam volna pl: népbutító tartalom,hányingert keltő tartalom és témák,más zenéjének felhasználása és módosítása stb.


Egyébként van a jobb halántékán egy lyuk,amit még embrió korában szenvedett el,mikor az anyja elesett vele és elvileg ő beverte a fejét és lett ott egy lyuk. Szerintem annak,azért van köze ezekhez a fogyatékosságokhoz meg gondolom az anyja is cigizik meg piál,aztán ezek is mind jó hatással vannak egy hasban lévő csecsemőre.

Vagy ha ezek nem igazak akkor meg csak a szülei szarják le de ku.rvára. Bevágják a gép elé azt játsz fiam. Tömik bele a cigit a kólát a piát az energia italokat a csipszet a zsírosabbnál zsírosabb ételeket had kapjon szívrohamot. Őszintén szerintem a szülei is arra várnak,hogy ez a krisztián feldobja a pacskert.

2015. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
39%
Honnan veszed, hogy milliomosok? Apja csőtöréseknél gályázik, anyja meg valami adminisztrátor a debreceni vízműnél.
2015. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Onnan veszem,hogy milliomosok a szülei,hogy nézz már bele egy két videójába.

Én régebben nézegettem a videóit és 3-videónként unboxing

volt meg "mit kaptam gyerekik"


Na sorolom,amit tudok 20-ezerért Watch Dogs Collector's Edition (a legdrágább kiadás),talán még a videója is fent van róla.


Minőségi Kormány PC-hez 40 ezer FT-ért.

PS3 500GB-RAM 100 ezer FT-felett.

SJ4000 GoPro kamera 40 ezer FT-ért

AverMedia 40 ezer FT-ért.

GTAV PS3-hoz 15 ezer FT-ért.

TS3-szerver 5000 ezer FT-ért.

Körülbelül 6-CSGo-szerver 5000FT/db-30 ezer FT-ért CSgo-szerver-30 slot-os (maximum hellyel)

Fejhallgató 5-6 ezer FT-ért.

Mindennapi bolti cigi,dohány ez így kb 1500FT-naponta.

1.5L-es minőségi Pálinka minden héten 2-3X-or leissza magát 4-5 ezer FT-hetente.

Minden nap 5L kólát iszik mondta is,tehát több,mint 3db 1.5L.es kólát vesznek neki naponta ez így naponta több,mint 1000FT-ért.

És egyéb dolgok csipsz,sütemény,cukros bisz-baszok.


Ezekből a hülye is tudja,hogy milliomos szülei vannak.

2015. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Igaz, ami igaz, sok mindent megkap. De nem minőségi pálinkát iszik, hanem valami házi szart, sok mindent segélypénzből vesz.

Elég proli családnak néznek ki, a szülei a vízműnél vannak.

2015. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gazdag gyerek!
2021. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!