Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alföldi Róbert és Tóth Gabi...

Alföldi Róbert és Tóth Gabi több mint barátság?

Figyelt kérdés
Éjjeli 1-kor közös kép egy liftben, nevetgélések,simogatás, puszi.Alföldi is egész férfiasan viselkedik Gabi mellett. Állandó egyetértésbe vannak, amire már Szikora Úr is felfigyelt....Szerintetek?

2014. nov. 3. 22:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%
Pedig Gabi férfiasabb :)
2014. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy térfélen játszanak.
2014. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Alföldi meleg, Tóth meg valószínűleg játszik a médiának. Vagy csak simán jóban vannak, őszintén szólva kit érdekel.
2014. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Alföldi biszex,ha együtt is vannak,Robika fogja megszívni,mert Gabi kihasználja.Az ő hátán akar felkapaszkodni.
2014. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó... van benne valami. Szerintem is Tóth Gabi csak ki akarja használni, hiszen annyi pasija volt már, elég sokszor váltogatja a partnereket...
2014. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szépek lennének :D :D :D ezt a liftes dolgot honnan vetted? am nem hiszem h bármi lenne köztük.
2014. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A liftben is vannak szereposztó díványok?
2014. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt van a liftes selfie-jük:


[link]

2014. nov. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni de az egyik hogy kinek mi köze van hozzá. A másik pedig hogy a Robi meleg és ezt nem is titkolja. Problem?
2015. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, nekem is volt ilyen fiúbarátom, 2 éve nem beszéltünk. Csak mi nem vagyunk híresek. Gabi meglovagolta ezt a lehetőséget, egyrészt elővette a "meleg barát" figurát, ami szerintem a melegekkel szemben is lekezelő, azon kívül meg hát Alföldi barátja. Ez úgy legitimálja őt a zsűriben, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Az X Faktorban amúgy is vannak ilyenek, ilyen leosztott szerepek. Nézd meg a 2011-12-es American Idolt, ahol Jennifer Lopez csinálta ugyanezt Steven Tylerrel. Semmi bajom Jennifer Lopezzel, de van egy legendás előadó meg egy hozzá képest (tényleg nem leszólásként) kevésbé híres (nyilván az ottani mércével, amúgy világhírű) énekes, és akkor egymáson lógnak. Nem tudom, mi értelme lehet, talán két külön rajongói korosztály meggyőzése, vagy nem tudom. Meg ugye az emberek találgatnak stb., és ez jó a műsornak. Tudom, a kédésed nem aktuális már, de olyan szempontból jó, hogy később válaszolok, hogy azóta sem látjuk, hogy Alföldi és Tóth Gabi jóban lennének. Steven Tyler és Jennifer Lopez sem hiszem, hogy bandáznak.


[link]

2019. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!