Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti milyen ajándékot készítenét...

Ti milyen ajándékot készítenétek Alföldi Róbert szülinapjára?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a szülinapja,és akarok neki készíteni valamit..de mindene meg van nagyjából..valami szívből jövőt szeretnék amit nem lehet boltban kapni :$ (durva/sértő kommenteket nem kérek!)
2014. nov. 21. 20:48
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ha tudsz rajzolni/festeni akkor rajzolhatsz neki valamit...

Amugy talan valamit ami neked sokat jelent es kotodik az egyik darabjahoz.

2014. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kutyáját imádja. Valami ilyesmivel kapcsolatosat. Esetleg lefesthetnéd.
2014. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Végül sikerült valamit? Átadtad? :)
2014. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát ha még aktuális akk:csinálhatnál egy albumot amiben színházi szerepeivel/rendezéseivel kapcsolatos képek vannak esetleg a mentoráltjaival van v ha van vele közös képed akk azt mindenképp esetleg ahogy előttem mondták festhetnél v írhatsz hozzá verset ;) varrhatsz süthetsz sütit amire az ő arcképe van rátetetve stb :) vmi kreatív dolog tetszhetne neki a legjobban valszeg majd mond mi lett a nyerő hajrá ;)
2014. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket,igen átadtam egy kis figurát aminek a kezében Pankáról (a kutyájáról) meg róla készült közös képük van :$
2014. nov. 24. 14:45
 6/13 anonim ***** válasza:
és hogy fogadta? :)
2014. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hol sikerült Neked adni Neki valamit? Én is szerettem volna, csak nem sikerült.
2014. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez most komoly? Mi ez, alapítvány Alföldinek? Ott a felirat a kijelölt helyszínen "Alföldi alapítvány". Mehetnek a rajongók, és egy nagy Alföldi szobor alá lehet rakosgatni az ajándékokat? Aztán Robika szépen felnyalábolja őket, és kacagva elrohan (alig fér a bőrébe), majd izgatottan széttépi a csomagokat :DDD

Ajándék a Alföldinek...ilyet se hallottam még...

Képzeld magad a helyébe. Egy tök idegen ember egy számára "szívből jövő" micsodát nyom a kezébe. Szerintem te is furcsán éreznéd magad. Egy "szívből jövő" ajándék akkor igazán jó, ha az illető számára is jelent valamit. És ennek fő eleme az, hogy személyes ismertség. Alföldi számára ez egy nagy semmi lesz. Mert nem ismer. Fingja sincs ki vagy, csak egy fan a többi közül. Te bármit is érzel iránta, ő nem érzi ugyanazt irántad, nem voltak, nincsenek, és nem is valószínű, hogy lesznek közös emlékeitek. Így a "szívből jövő" ajándék csak egy jelentéktelen valami lesz számára. Nem tudja majd mire vélni, nem fogja érteni a jelentését. A te esetedben inkább valami hasznosat vennék neki. Ha vennék. De nem vennék. Mindegy, olyat vegyél, amivel tud mit kezdeni.


Ha viszont közeli ismerősöd, akkor felejtsd el, amit mondtam :)

2014. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Hú, ezt húsz sorban jól megmondtad, remélem, utána az asztalra is rácsaptál! Ma már nyugodtan alhatsz.

A kérdező az ajándékot már átadta.

2014. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Oké, én csak leírtam a véleményem, ha nem tetszik, nem kell figyelembe venni. Ennyi.
2014. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!