Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti milyen ajándékot készítenét...

Ti milyen ajándékot készítenétek Alföldi Róbert szülinapjára?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a szülinapja,és akarok neki készíteni valamit..de mindene meg van nagyjából..valami szívből jövőt szeretnék amit nem lehet boltban kapni :$ (durva/sértő kommenteket nem kérek!)
2014. nov. 21. 20:48
1 2
 11/13 anonim válasza:

#8

Hát ezen kiakadtam. :) Oké, ez a véleményed, el is fogadom, de nem gondolod hogy ebben van némi ellentmondás?! Alföldi gyerekkora óta van színpadon, tudja hogy van egy halom rajongója és megfelelően tudja kezelni a helyzetet. Egy érzékeny, kedves ember, már hogyne esne jól neki a rajongók szeretete?!

Csak képzeld magad a helyébe, ha egy Nemzetiben állva tapsol neked az egész közönség, az utolsó előadásodon, és mindenki kezében egy "Köszönjük" felirat van, akkor az nem esik sehogy? Ez ugyanaz...

Ugyanaz a szeretet, és ahogy sok helyen is nyilatkozta nagyon jól esik neki az emberek szeretete...

2014. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
teljes mértékben egyetértek az utolsó hozzászólóval... szerintem a legapróbb ajándéknak is képes örülni akkor is, ha nem ismeri az illetőt... a szándék a fontos :)
2014. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem pl. tegnap a Blahán a kezembe nyomtak két csomag szeletelt almát. Fogalmam sincs, ki volt, de mosolygott, jó étvágyat kívánt hozzá. És feldobta a napomat.


A figyelmesség, szeretet egy NORMÁLIS embernek mindig jólesik, nyilvánuljon meg az bárhogyan és bárkitől. Márpedig Alföldi egy tök normális pasas. Ha mizantróp vagy, embergyűlölő és érzelmekben szegény, akkor elhiszem, hogy neked semmit sem jelentene, de nem mindenki ilyen. Főleg Alföldi nem. :)


(egy nem rajongó)

2014. nov. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!