Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van még olyan, aki imádja...

Van még olyan, aki imádja nagyon-nagyon Joe Jonast? Írtatok már neki levelet? Visszaküldte? Én borzasztóan imádom :D Olyan helyesXD

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Helyes is és aranyos is,de már ki nőttem a rajongó koromból a másik meg,h úgy is csak a menedzsere ír vissza:)


Amúgy ...o mindegy azt már nem mondom:)

2010. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi??? De mondd.
2010. jan. 30. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elso valaszoloval.En is epp azt akartam modani!xD
2010. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tisztasággyűrűvel ami nagy kamu az őrületbe kergetnek.Undorító,hogy ezt csinálják,holott már Britneynek sem jött be.Lehet jó pasi,de nagyon gáz,hogy ezt művelik és elszomorít
2010. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
fuj nemxd
2010. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ők komolyan gondolják a tisztasággyűrűt. Kevin már nem szűz, de neki van felesége. Joe-nak meg még barátnője sincs, és senkivel nem volt olyan jóban. Nick nem érdekel. Vagyis jobban szeretem őt, mind Kevint, de nem baj.De ha megszegik, engem az sem érdekel. IMÁDOM, és nem tehetek róla. Régebben nem szerettem, de most már borzasztóan. Ha meglátom, elsírom magam. Ő a LEGHELYESEBB AZ EGÉSZ VILÁGON!!!
2010. febr. 1. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem "szeretem" Joe Jonast, de ezt muszály leírnom:

Honnan tudod, hogy komolyan gondolják? Onnan, hogy eljátsszák ezt a tisztasággyűrű-dolgot a sajtó előtt, és akkor már ez hűdemenőlesz... Csak az az igazság (ahogy a 16:40-es leírta), hogy ez egy nagy kamu. Britney2. Ő (és az anyja...) elhitette(/ék) a sajtóval évekig, hogy Britney még szűz, holott már évek óta nem volt az, és tisztára ez a helyzet a Jonas-tesókkal is. Lepontozhattok, de nekem ez a véleményem.

2010. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem.South Parkban volt erről jó kis paródia:D:D:D:Dtiszta röhej,hogy van aki még bedől az ilyen kamu sz.roknak.Ne haragudj,de te is csak azért hiszel benne,mert oda vagy ezekért a srácokért és mondhatnak bármit....ez a rajongás lényege sajnos
2010. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt nem az a lényeg tényleg,hogy azok e vagy sem,hanem,hogy ne hazudjanak a tinik pofájába,mert ez csak az.Hirdesség máshogy magukat és a szüzesség megvédéseét,vagy a védekezést de ne ígyJó elhinni,hogy az amcsi sztárok mint istenek, de sajnos ez fake.Britney is kamu ahogy már írtam.

Nézd meg,ott van Jamie Lynn...terhes lett 16 évesen vazz ...az anyja meg megírja,hogy kell helyesen gyereket nevelni,szerinted értelmesek?És most nem csak Jonasek, de pl ott van Miley,ő is h hirdeti,közben meg meztelen képeket csináltat stb stb stb...utóljára kb 10 évesen volt szűz...az a baj,hogy elviszi mindet Hollywood csillogása,bántják,kihasználják egymást és a rajongókat is.Szeresd őket de csak távolról és ne éld bele magad semmibe mert csak eked lesz rossz^^

2010. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!