Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » SP miért vállat el egy szellem...

SP miért vállat el egy szellemi fogyatékos szexrabszólgát az SRGO 2-be?

Figyelt kérdés
Rontja a hírnevét. Az emberek azonosítani fogják a karakterrel, ettől nem fél ? Ki fogja ezután megvennia lemezeit? http://www.youtube.com/watch?v=a1UQS_ebvxM
2015. jan. 12. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Sp már visszavonult nem? Én úgy tudom New Yourban él. Neki soha nem volt jó hírneve, vagy bizizták, vagy écesnek mondták stb. Szerintem csak passzióból fogadta el a szerepet, meg ugye lovettáért.
2015. jan. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig vették a lemezeit mint a cukrot a csajok legalább, de ezek után ? Ki venne egy ilyen féleszű köcsög karaktertől?
2015. jan. 13. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, ő már x éve visszavonult a zenéből, és csak fotósként dolgozik. kb. már a régi rajongók közül a 90%-a azt sem tudja, hogy él-e még, szóval nem kell amiatt aggódni, hogy ezek azonosítanák a szereppel, pedig ez pontosan így is van ebben a korosztályban. rengeteg akkora birka, lassan már a szőkenős viccek is tök általánosak lesznek ezekre a tinikre, olyan buták :D tisztelet a kivételnek.
2015. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azon már nincs mit rontani.
2015. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ki az az SP?
2015. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!