Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy vehetném rá hogy eljöjjen...

Hogy vehetném rá hogy eljöjjenek ide?

Figyelt kérdés
Van két kedvenc bandám az of mice and men és a bring me the horizon.A bring me the horizon fellép Magyarországon,de csak a volt fesztiválon(amire nem mehetek el mert hozzám képet a világ másik felén lesz) és az of mice and men fel se lép magyar országon.Akinek van infója szóljon és tippeket szeretnék kérni tőletek hogy hogy tudnám rávenni őket hogy eljöjjenek Magyarországra?

2015. febr. 8. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ van-e idejük rá(valószínűleg nem M.o.-t fogják előnyben részesíteni ha akad jobb lehetőség), és hogy mennyire fizetik meg őket.
2015. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ugyanmár :D ne akarjuk már megvárni, ameddig kisvárosba lesz bmth koncert...:D ennyi áldozatot meg kell hozni.

persze sok pénzért cserébe akárhova elmennek...csak hívni kell őket.

voltra meg tudják őket hívni, mert nagyjából esélyes, hogy nem lesz túl veszteséges...

2015. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hogy Gyálra eljöjjenek hanem Budapestre és nekem azt mondta az egyik barátom hogy meg kéne ezt beszélni a magyar fanokkal,de szerintem ez borzasztó ötlet :/
2015. febr. 10. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!