Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van, aki szerint Bajor Imre...

Van, aki szerint Bajor Imre jó színész vagy humorista volt?

Figyelt kérdés
Én tényleg szeretném hinni, de még egy olyan alakítását sem láttam, ami élvezhető lett volna. Egyszer voltam egy színházban, ahol fellépett, ott egész vicces volt, de bármilyen filmben láttam, szerintem katasztrofális alakításokat nyújtott (és ráadásul mindig ugyanazt). És tudom, tudom, hogy most halt meg, és halottakról vagy jót vagy semmit, és tényleg sajnálom, de egyszerűen nem értettem sose, hogy őt miért tartották olyan nagyra.
2015. febr. 14. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Színházban a férjem látta, neki tetszett. Szerintem a Meseautóban zseniális volt, mit Halmos.
2015. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám nagyon szerette, főleg a Meseautóban, de a Mágnás Miskában is nagyon jó volt. Kár érte.
2015. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!