Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a videóról, ahol maga Louis Tomlinson vallja be, hogy meleg?

Figyelt kérdés

erről a videóról beszélek

https://www.youtube.com/watch?v=_BxmepG3chE&feature=youtu.be

tegnap történt. És twitterre is kiírogálta, de reggelre már törölve voltak a homoszexualitására utaló jelek. Ja és eltűnt a profilképe is meg a borító képe is.

És részeg volt...tehát ezzel szinte le is bukott. Mi a véleményetek? Én mindig is tudtam h meleg...(nem vagyok larry shipper, mert az viszont hülyeség)



2015. febr. 15. 11:57
 1/7 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
28%

One Direction összes tagja meleg - ALAP.

Be sem kellett volna vallania, ugyanis már tudtuk az igazságot. :P

Én a helyébe nem vallottam volna be, még akkor sem, ha ez lett volna az igazság, mert szégyelltem volna magam, de Ő tudja..

2015. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem részegen sok hülyeséget csinálhat az ember... ebből a videóból semmit nem lehet megállapítani, semmi konkrét nincs benne. Ha esetleg egy interjú során, józanon vallaná be, akkor rendben. De így kár levonni bármilyen következtetést.
2015. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
ez valakit meglep? :D
2015. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
66%

Nem azt mondja hogy meleg. Nem tudom tudsz-e angolul de itt egy cikk róla: [link]

Ha jobban meghallgatod te is hallhatod hogy nem azt mondja hogy gay, hanem day.

2015. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
38%
Ez már rég volt, nem tegnap. Nem tűnt el a profilképe. Nem azt mondja, hogy gay! Nem kéne állandóan kavarni a szart, mert legközelebb nem Zayn-nek lesz ebből elege...
2015. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Szívből gyűlölöm az olyan embereket, akik szerint szánalmas, szégyellnivaló stb. az ha valaki a saját neméhez vonzódik. Nem ők tehetnek róla. A videót meg nem értem....nem láttam..vagyis egy részletet..gondolom arról beszélsz. Na, igen. Larrys vagyok, de igen lehet, hogy részeg volt, viszont nem alátámasztott ténykeből Louis nem meleg, hanme pán....
2016. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy ilyen keson irok,de annyira nem birom az ilyen gossip szarokat, meg azokat akik semmit se tudnak es okoskodnak :) (es lehet hogy a egy larry shipper felfedezi ezt a valaszt) nem azt mondta hogy "day" hanem "i'm Gay it's pretty unfortunate isn't it eleanor?" Modest:"be quiet" liam:"i can't believe you said that" ,ha dayt mondott volna nem csinaltak volna belole ilyen nagy ugyet.
2017. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!