Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják sokan Conchita...

Miért utálják sokan Conchita wurstot a szakállas nőt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem utálják, csak igazságtalannak tartják a győzelmét. Én is. Voltak nála sokkal jobbak. Az én kedvencem a Svájci pasas volt.


Conchita Wurst egyébként nem szakállas nő, hanem egy nőnek öltözött férfi.

2015. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt azért, mert az embereknek nem nagyon jön be hogy transzvesztita. Másrészt meg pár ember szerint nem olyan jó a dala és a hangja. De leginkább a mássága miatt.
2015. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Mert egy undorító féreg. Egy tehetségtelenség, aki a másságával akar kitűnni, mert manapság ez a divat. Régen egy költő, ha verset írt Leninhez, az csak jó lehetett. Ha manapság egy homi énekel, az csak jó lehet, mert ha leszólják, azonnal kész a válasz, hogy a zsüri/nép/hallgatóság homofób.

Hiába akarják azt belemagyarázni, a homokosság nem természetes. Megtűrt, elfogadott, de nem természetes, és főleg nem dicsekvésre méltó, és ne lehessen általa előnyöket szerezni.

2015. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ott a pont! A homoszexualitás nem érdem.
2015. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Mert egy genetikai hulladék.
2015. máj. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell utálni. Aki nem szereti miért fordít rá időt hogy elmondja hogy nem szereti? Attól boldogabb? Akit nem szeretünk annak nem kell nézni az oldalát.
2015. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!