Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok! ő bejön nektek? Lent.

Lányok! ő bejön nektek? Lent.

Figyelt kérdés

[link]

néhányatoknak lehet, hogy ismerős lehet, a Lola című sorozatból a Marcelo :) érdekelne, hogy mennyire tartjátok jó pasinak. kort is írjatok légyszi, köszi előre is! mindenkinek megy a zöld kéz!



2015. ápr. 15. 20:32
 1/10 anonim válasza:

külsőre igen:)

17/l

2015. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem nem áll neki jó a borosta, amúgy nem rossz
2015. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kifejező, szép szeme van, de amúgy szerintem nagyon lányos az arcszerkezete. Nekem nem nagyon jön be.

16/L

2015. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem helyes ;)

15/L

2015. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Végre valaki, aki nem úgy néz ki mint egy gyerek. Fiatal korom ellenére még egy jól kinéző negyvenes, vagy ötvenes is be tud jönni.
2015. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Épp a napokban kezdtem el a Lola telenovellát (húsz rész erejéig néztem meg), már abba is hagytam, azonban mikor megláttam benne ezt a férfit... Az volt az első reakcióm, hogy miért valaki olyant raknak be... Aki...aki. Na, szóval már túl idős egy olyan szerepre. De amúgy nem, nem jön be. Nem helyes.
2015. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez a ferfi jatszott a Vad Abgyal cimu sorozatban is. Szerintem helyes de fiatalabb koraban helyesebb volt es nekem nm jonnek be az oreg pasik... talan ha fiatalabb lenne akkor talan bejonne de igy nm
2015. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Öreg? Ez mitől öreg?
2015. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ensem
2015. máj. 7. 20:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Ensem ertem o miert lenne oreg? :o vagy talan masik kerdesre szerettel volna valaszolni?:)))
2015. máj. 7. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!