Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fenyő Miklós tényleg elviselhe...

Fenyő Miklós tényleg elviselhetetlen és kiállhatatlan személyiség?

Figyelt kérdés

Hallottam olyasmiket riportokban, interjúkban hogy egy idő után lehetetlen vele egyutt dolgozni, ez okozta a Hungária feloszlását, a Modern Hungária is azért oszlott fel mert osszerugták a port Bodnár Attilával, illetve Szandi családja is megutálta a végén anno amikor még futtatta őt.

Mik igazak ezekből?


2015. máj. 25. 19:01
 1/2 KassaLewis válasza:
100%
Egyátalán nem igaz. Apám kb 20 éve dolgozik vele és nagyon jó barátok. Igaz hogy erős személyisége van de egy nagyon vicces figura. Mondjuk nem kedves nem is azt mondom hogy bunko csak nem a kedvesség az erős oldala. Mindezt én is megtapasztalhattam.
2015. jún. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja értem, gondoltam amúgy h valami hasonló lehet a dologban. csak amúgy minden interjúban olyan "kemény", ha nem ismerném és külföldi lennék és látnék róla egy interjút nem mondanám megy h az egyik legjobb magyar zenész hanem vmi üzletembernek v politikusnnak tippelném. :D
2015. jún. 2. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!