Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Amikor a sztárokról csinálnak...

Amikor a sztárokról csinálnak paparazzi képeket, azokat melyik külföldi oldalra rakják fel? Hol lehet megnézni őket?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Heló!


A paparazzi sosem azért csinálja, hogy Te cska úgy megnézhesd. Eladja lapoknak, oldalaknak, és azok döntik el, hogy te hol tudod megnézni - noymtatott formában, weboldal... Persze ezek keringhetnek az interneten, de e a bevett módszer:

Megcsinálja a képet, vevőt keres rá, és így a kép voltaképp gazdát cserél, mert a vevőé lesznek ajogok.

2015. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia. Tudom, tisztában vagyok ezzel. De amint vevőt talál,melyik oldalra töltik fel? Mert tudom, hogy van egy ilyen külföldi weboldal, ahol minden sztárról raknak fel paparazzi-k által készített képeket, csak nem tudom, hogy melyik oldal az.
2015. jún. 30. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Bocs, de szerintem mégsem érted. Médiumokhoz megy el, és nekik adja el aképet. Nem tölti kfel sehova sem a képet.

Odamegy ahhoz az újsághoz, ahol tudja, hogy megvennék a cuccot, ahol vannak kapcsolatai... és ha kell nekik, eladja, ha nem ,megy a következőhöz. Nem töltik fel sehova, mert annak SEMMI értelme nem lenne - hiszen akkor simán felhasználhatná a képet az, aki akarja.


Az, hogy van egy olyan oldal, amiről beszélsz, az úgy lehet, hogy már a közönség elé kerütl képeket gyűjtik össze, vagy - bár erre nem igazán látok lehetőséget -, ők veszik meg a képeket.

Az internet viszotn tele van olyan oldalakkal, ahova paparazzi képek mennek ki, ahhoz, úgy megtalálni egyet, hogy ne mtudod a nevét, nehéz lesz.

2015. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ahh nem erted. irtam uzit
2015. jún. 30. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Just Jared
2015. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Bár ne írtál volna. Téged is fotózhatnának, mint az elrettentő példát.
2015. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
huha. most aztan igazan beoltottak. megyek is,kisirom magam :DDD
2015. jún. 30. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!