Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti ezt meg mernétek csinálni,...

Ti ezt meg mernétek csinálni, őrült vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy híresség akivel már több, mint 5 éve szeretnék találkozni. Eddig még nem jött össze sajnos, de sikerült megszerezni a telefonszámát. Nagyon szívesen beszélgetnék vele erről-arról, csak ennyi, semmi egyéb. Nem olyan nagyon híres, mint mondjuk egy befutott zenekar, előadó stb. csak szerepelt párszor a tv-ben. Ti föl mernétek hívni?

24 vagyok



2015. júl. 16. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek szerezted meg a számát? Amúgy lehet előbb smst kéne küldj, hogy van-e kedve beszélgetni, esetleg találkozni egy fotó erejéig, ha nem akkor nem zaklatod többet.
2015. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

Heló!


Esetleg azt lehetne, hogy "Heló, xy vagoyk ,angy rajongód. Más elréhetőséget nem tlaáltam ,ezért bátorkodtala ka telefonszámodo nhívni. Szeretnék vleed beszélni ,estleg találkozni...". Így már talán el lehet indulni. Próba szerencse.

2015. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!