Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az a férfi színész aki...

Ki az a férfi színész aki nagyon hasonlít Jézusra arcra?

Figyelt kérdés
pár hete láttam google-n képeket róla de nem emlékszem a nevére és nem találom.... asszem kb 37-39 éves és valamennyirre hasonlít Jared Leto-ra. Amúgy meg nem alakított még Jézust semmilyen filmben

2015. aug. 4. 18:10
1 2
 11/17 anonim válasza:
Lehet h rajta röhög az ország fele de a másik fele szereti hisz még mindig vannak fellépései,koncertjei és sokan elismerik még a sztárok közül is hogy van hangja
2015. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
a szart is elég sok légy szereti.
2015. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
ez aztán frappáns volt..jár a keksz
2015. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ugyanmár, feleannyira sem volt frappáns gondolat, mint az az érved, hogy V király, mert vannak fellépései :D megjegyzem, Uhrin Benedek mesternek is voltak fellépései, Anettkának meg tévéműsora.
2015. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem Varga Viktorra gondoltam, amerikai színész és egyébként szerintem eléggé sok festmény/szobor készült Jézusró de ha esetleg te nem tudod, hogy hogyan ábrázolják Jézus fejét akkor küldök neked képet...

[link]

2015. aug. 19. 08:28
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem a kérdés hülye, hanem a válaszok.


Nyilván nem tudja senki, hogy nézett ki Jézus, de ábrázolások vannak róla. A kérdező valószínűleg egy keskeny, de markáns arcú, hosszú, viszonylag hegyes orrú, hosszú hajú, szakállas pasasra gondolt.

2015. aug. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
pontosan! Bár igaz VargaViktor nem szinész de a leirás illik rá ezért kérdeztem rá hátha ő az
2015. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!