Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen rosszindulatú a...

Miért ilyen rosszindulatú a sajtó Janicsák Vecával?

Figyelt kérdés

Előre szeretném leszögezni, hogy nem vagyok egy nagy Veca-fan. Szimpatikus fiatal lány, a személyiségét kedvelem, nincs rossz hangja, de ennyi. Nem őt hallgatom az autóban vezetés közben, de nincs is vele különösebb bajom, nincsenek botrányai, nem szerepel a bulvárlapok címlapján kétnaponta. Most alapít családot, érett gondolkodású, normális lány. Bár minden 25 éves így gondolkodna. Zenél, akinek tetszik, hallgatja, akinek nem, az meg nem. Azt nem értem, hogy most a terhessége kapcsán miért kell "szétszedni" meg "szétsavazni"? Tudom, hogy a választ nem fogom megkapni, csak a véleményetek érdekel. Arra gondolok a savazás alatt, hogy belekötöttek abba, hogy a reklámszerződés meg a babavárás híreket milyen sorrendben írta ki facebookra, leoltották, hogy egy átlagos nulla senki, meg leáldozott a csillaga és ne erőltesse, ami nem megy. (Írja ezt egy no-name firkász...) Nos, ezt nem értem. Komolyan nem. Rendszeresen adják a dalait a rádiók, minden lemeze elérte az arany minősítést, Ákos-duett, Hooligans-duett, Seal előzenekara is volt, írt neki szöveget Sztevanovity Dusán, dolgozhatott Edvin Martonnal, most volt Petőfi Akusztik koncertje. Nem azért, de ez mióta jelent sikertelenséget? Sok zenész csak álmodik ilyen eredményekről. Nem sok sikeresebb tehetségkutatóst tudok rajta kívül (Tóth Gabin, Vastag Csabán meg Rúzsa Magdin kívül). Aztán most egy híroldal leközölte, hogy elmarad az esküvő, beáll a sorba ő is (gyerek van, esküvő nem). Azt már elfelejtették hozzáírni, hogy nem elmarad, hanem eltolták 2016-ra, mert veszélyeztetett terhes. Akkor Geszti nyilatkozata, hogy szüljön még egyet, mert a gyerek "jót tesz az ihletnek". Ebből már az lett kihozva, hogy csak a karrierje fellendítése miatt szül gyereket. Pedig nem hiszem, hogy Zsédának, Ákosnak, Czutor Zolinak...stb nem segített az a zeneszerzésben, hogy egy ilyen élettapasztalattal gazdagodtak (családalapítás, gyereknevelés), és azt se gondolom, hogy a karrier miatt vállaltak gyereket, de attól még segítheti azt.

Mielőtt belém köttök, tényleg nem vagyok egy fanatikus rajongó. Egyszerűen csak nem értettem a sajtó részéről a rosszindulatot, mikor elolvastam a cikkeket, ezért utánanéztem, hogy mire köpködnek ennyire.



2015. aug. 7. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

én csak azt szeretném megtudni, hogy te vagy az, aki kb. 2.5-3 havonta kiír egy kérdést JV-ről, beleírva a csaj egész életét, csak néha azt sérelmezve, hogy miért van még porondon, néha pedig azt, hogy miért szekálják?


gyanúsan hasonló az összes kérdés megfogalmazása, véleményem szerint te egy gerillamarketinges vagy. vagy egy őrült rajongó. vagy talán te vagy maga JV? szerintem ebben az országban nincs még egy olyan ember, aki számon tartja, hogy Janicsák Veca kivel duettezett az elmúlt 5 évben és kinek volt az előzenekara.

2015. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!