Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a tíz legirritálòbb...

Ki a tíz legirritálòbb és leggyülőltebb celeb/sztár?

Figyelt kérdés
Anettka, Berki, pàkó sztm ők benne vannak. A top 10es lista kellene de annak is örülnék ha egyet leìrnàtok akit a legjobban útáltok...

2015. aug. 12. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
ha jól értem, akkor magyar sztárok kellenek. Hát Kiszel Tünde biztos benne van, mégpedig azért, mert én tényleg nem nézem pl. a Való Világot, meg a Győzike Show-t meg ezeket, de Kiszel Tünde valahogy még velem is mindig "szembe jön".
2015. aug. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

anettkát, berkit, pákót teljesen felesleges utálni. aki kicsit is belelát ebbe az egész bulvárbaromságba, az azonnal levágja, hogy ezeket az arcokat épp azért gyártják, azért irritálják velük a népet, hogy dühöngjenek rajtuk. és ők ebből a trash-ből szuperjól megélnek. ha majd a tömeg belátja, hogy a trashélmény az egy dolog, de hosszú távon káros, akkor ők is eltűnnek.


ha csak magyarok számítanak, akkor íme az én top10-em, sorrend nélkül. minden helyezett 1., mert mindegyiket gyűlölöm:


1, dancsó péter

1, halott pénz vagy mr. busta vagy fluor tomi

1, tóth gabi

1, andy vajna és vajnáné tímea

1, hajdú péter

1, fásy ádám

1, hajós andrás

1, majka

1, lovasi andrás

1, varga viktor


listám kiegészítése néhány névvel a nagyvilágból:

1, pewdiepie

1, kurt cobain

1, nicki minaj

1, paolo coelho

1, marilyn monroe

1, violetta (nem tudom, hogy ki játssza azt a borzalmat)

2015. aug. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

sajátom

1. berki

2. kisgrofó

3. andy vajna

4./5. wellhello halott pénz vagy mittudomén micsodák ,na mindegy az egész ahogy van

6. kiszeltünde

7. fábry

ezek jutnak eszembe, na őket nem bírom elnézni, hallgatni soha

2015. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kiszel Tünde

Győzike

Cristofel

Puzsér (lehet, hogy okosakat mond, de kulturálatlan stílusban)

Tóth Gabi

az épp aktuálisan felkapott, holnapra elfeledett kisceleb (most kis Grofó, korábban például Benkő Dániel)

Istenes Bence

sok hülye videóblogger, aki a tüsszentést sem képes kivágni a videóból

aktuális Való Világ-szereplők

--- és kell még egy

Sebestyén Balázs

Úgy írtam, ahogy eszembe jutott.

2015. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az épp aktuálisan felkapott, holnapra elfeledett kisceleb (most kis Grofó, korábban például Benkő Dániel)


benkő dániel nem egy aktuálisan felkapott kisceleb, hanem egy világhírű zeneművész, aki teljesen megőrült és elment ripacskodni anettkához és később az rtl klubhoz, lejáratva ezzel magát.


ettől még lehet gyűlölni, de ő nem aktuálisan felkapott valaki, hanem egy nagy művész aki skizofréniás.

2015. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudnek sorrendet tenni de sokan vannak :D pl:

Tóth Andi

Gombos Edina

Bàlint Antónia

Vajna&Palácsik

Ördög Nóra

Berki Krisztián

Szabó Zsófi

Bódy Szilvi

Zimány Linda

2015. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"benkő dániel nem egy aktuálisan felkapott kisceleb, hanem egy világhírű zeneművész, aki teljesen megőrült és elment ripacskodni anettkához és később az rtl klubhoz, lejáratva ezzel magát. "


Celeb aktuálisan lett. Az elismerésre méltó pályafutása nem celebség.

2015. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Érdekes ez a lista, ahogy Anettkát, Berkit, Pákót felesleges utálni, úgy a másik 10ből nem lenne ilyen... Miért pont Pákót felesleges, de Dancsót meg kell? Stb.


Érdekes az is, hogy a legtöbben ugyanazokat írják, ez egyrészt azért van, mert hát okot is adnak erre, hogy utálják őket.

Ugyanakkor ez olyan divatutálatnak is tűnik. Sokan szeretik? Utáljuk! Tele van az idézeteivel a fb? Utáljuk! Sok pénze van, jól néz ki, csapból is ő folyik? utáljuk!


Nem értem egyeseknek mért kell mindig valaki, akit utálhatnak, akit kritizálhatnak?


Én se szeretek sok mindenkit, de elintézem annyival, hogy nem nézem a tv-ben, nem olvasok róla a neten, nem nézem a videóit stb...

2015. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: az hogy utálom, nem jelenti, hogy foglalkozom vele.
2015. nov. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!