Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » CSAK DIRECTIONEREKNEK! A One...

CSAK DIRECTIONEREKNEK! A One Direction még 2015-ben fel fog oszlani? És hogyan fogjuk túlélni?

Figyelt kérdés

Én is Directioner vagyok és nagyon félek attól, hogy fel fognak oszlani. A Neon oldalon és a Bravo újságban azt írták, hogy az 5. album (novemberben fog megjelenni) után hosszú szünetet tartanak, amit én a végnek hiszek.

Ha még valaki akar erről beszélni nyugodtan írjon privibe!



2015. aug. 19. 14:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%
Majd rájönnek hogy külön nem sokat érnek, aztán össze állnak mint a fekáliás alsónemű. Csak addigra kiöregednek a tinicsajok ebből az ízléstelen okádékból.
2015. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Először is nem tudom, miért írnak ide olyanok, akiknek nyilvánvalóan közük nincs a témához, csak beszélnek össze-vissza a levegőbe. A kérdező ki is emelte, hogy csak rajongók válaszoljanak. Én sem szoktam olyan zenekarokról, előadókról szóló kérdésekre válaszolni, akiket nem ismerek...

Tehát. Én azt tanácsolnám, hogyha tudsz angolul, akkor inkább angol forrásokból tájékozódj, vagy ha nem, akkor gyakorold a nyelvet, anélkül nem csak a bandát illetően, de más téren is nehezen fogsz boldogulni.

A starityn többnyire megbízhatóak a hírek, de ez a cikkírótól is függ. Pl. tegnap láttam valakit, aki forrásként a Hollywoodlife nevű angol pletykaoldalt jelölte meg, maga Justin Bieber hívta fel a rajongói figyelmét arra, hogy ne olvassák azt az oldalt, mert mindenféle hazugságot hordanak össze... De pl. én is írtam már cikket, és én megbízható forrásokat használtam csak. Tehát ez a cikk írójától függ.

Maga a kérdés: volt sok pletyka, hogy Liam beszélt egy nagyobb szünetről az ötödik album után, volt, hogy azt mondták, egy koncerten említette meg, volt, hogy állítólag egy interjúban beszélt róla, de nincs semmilyen bizonyíték egyikről sem. Habár várható, hogy tényleg lesz egy szünetük, és jövőre nem turnéznak, de szerintem megérdemlik, mert az elmúlt 5 évben folyamatosan dolgoztak. Nem hiszem, hogy feloszlanának, habár Zayn kilépése után biztos voltam benne, de most nincs az az érzésem, hogy az 5. album után mindennek vége lenne. Jövőre valószínűleg lesz pár önálló projectjük, de együtt maradnak, de aggódj. :)

2015. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

És még azt le akartam írni, hogy a karrierjük elején valóban egy megcsinált banda voltak, de ma már ők írják a dalaik nagy részét, ha nem hiszitek, nézzétek meg az utolsó albumuk dalszövegíróinak listáját...

És szerintem igenis különleges ez a banda, legalább az én szemszögemből, ha feloszlanak, biztos, hogy nem fogok még egy bandát találni, akikért hasonlóan rajonganék. Itt van a 5SOS, sok rajongójuk van, de megközelítően sem olyan erős a kötelék a banda és a rajongók között, mint a 1D-nél. Azért tudtak ilyen sikeresek lenni annak ellenére is, hogy nem nyerték meg az X factort, mert a rajongók már a kezdetektől elszántak és hűségesek voltak. Ezt tényleg csak azok tudhatják, akik maguk is rajongóik.

2015. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12-13 te most komolyan megmagyaráztad, hogy van PLETYKALAP, ami hiteles?...te szakértő...XD
2015. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Hát nehéz , eléggé meg kedveltem ez a fiú bandát ....
2015. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem fog. Megígérték!! Tenyleg directioner vagy? Akkor miert nem hiszel nekik.

Plusz: de.....vannak sajat szamaik

2016. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A starityben ne bizzatok...marhaság....
2016. febr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!