Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Elvis Presley, Michael Jackson...

Elvis Presley, Michael Jackson mibe halt meg? Michael Jackson-nak tényleg Vitiligo bőrbetegsége volt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Elég vitatott téma a haláluk, de egy biztos, nem vitiligoja volt, kifehérítette magát, ha jackson 5 felvételt nézel, még szép csoki volt.
2015. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Michael Jackson ezt nyilatkozta egy interjún hogy Vitiligoja van akko ezek szerint hazugság?

Mert volt pár vissza játszás pár koncertjèn hogy èszre lehetett venni rajta fehèr foltokat...

2015. aug. 21. 19:55
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bazzeg, a Jackson5ban hány éves volt? Gimis 3.-os biosz órán tanultam, hogy a vitiligo felnőtt korban vagy minimum tiniknél jelenik meg. Nem vagyok rajongó, de ehhez csak órára kellett járni. Kifehéríttetni meg lehet magunkat? Egyáltalán ilyesmi létezik?
2015. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy mi a francnak fehéríttette volna ki magát pont ő?
2015. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát ja...èn is erre lennèk kiváncsi
2015. aug. 22. 09:46
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Na erre mar én is kiváncsi lennék. Tizenéves voltam amikor ő a fénykorát elte, és akkor azt mondtak, hogy rendszeresen járt plasztikai műtétre hogy kifefeheritse a bőrét. Nagyon sokszor ment, állandóan cikkeztek róla. De szo sem volt ilyen vitiligo betegségről, csak arról hogy ő utalt néger lenni, feher bőrt akart. Emlékszem még azt is mondtak, hogy a műtét során a fekete pigmenteket távolítottak el belőle, de mivel ez hosszu idő, rengeteg műtét kell (fogalmam sincs hogy ez igaz e de így tudtuk). De ez a vitiligo betegség csak most jött elő, ami sztem baromsag. Az orrát is atmutette azért, hogy ne legyen olyan turcsi néger orra, többször is, és ezért volt hogy a vége fele mar szétment az orra a sok plasztikatol.
2015. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom hogy sok plasztika sebèszetre járt...ès nagyon csunya is lett az arca..

De mibe halt meg?

2015. aug. 23. 18:32
 8/17 anonim ***** válasza:
Állítólag az orvosa túl sok gyógyszert adott neki, és magára hagyta. ezt mondtak ki a bíróságon.
2015. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Leslie Nielsennek is vitiligója volt például. Nem hülyeség, csak hát a hamis hír könnyebben terjed
2015. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez igaz...a sajtó inkább az ilyeneket hamis dolgokra meg a botrányra utazik...
2015. aug. 25. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!