Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Igaz az hogy Tini 2016-ban...

Leonetta1 kérdése:

Igaz az hogy Tini 2016-ban elindul egyedül koncertezni és a koncert turné neve Tini Solista 2016?

Figyelt kérdés
Facebookon is láttam pár V-lover oldalon ezt csak azért kérdem!!!

#tini #Violetta #Tini Solista 2016
2015. szept. 7. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak annyit tudok, hogy miután befejezik a Violetta Live turnét, Tini szólókarrierbe kezd (aláírt egy szerződést a Hollywood records-szal) ée 2016-ban megjelenik a saját albuma (Jorge-val leez is egy duettje). A turnéról én még nem hallottam semmit.
2015. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt egy link amin van pár kép:

[link]

2015. szept. 8. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz. De egyébként tudtad hogy jorgének lesz egy albuma a Jorge solista?
2015. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem egy turné ezek csak rajongók által szerkesztett képek amik azt mutatják hogy vége lesz a Violettának és szoló karrierbe kezd ,tehát szólista lesz. Az viszont igaz hogy már felvette az első albumát es nem kizárt hogy azzal fog turnézni,sőt szerintem biztos lesz saját turnéja de még nem most. Előtte még tavasszal megjelenik a mozikban az első filmje aminek címe : Tini el gran cambio de Violetta.

De én őszintén hiszem és remélem hogy fogunk mi még Tini Stoessel Liveon tombolni:D;)

2015. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
WOW! Mikorra varhatoak az albumok? Meg a film????
2015. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A film 2016 tavaszán jelenik meg a mozikban!!!Solo albumát már elkészítette vagy most készíti!!!
2015. szept. 13. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Lesz! DeMagyarorszàgon nem biztos hogy lesz koncert...
2015. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!