Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Claudia cardinara hogyhogy...

Claudia cardinara hogyhogy ennyire megcsúnyult? Ti felismernéteK?

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Claudia Cardinale.


Lehet, hogy nem ismerném fel, de közel a 80-hoz lehet, hogy sem én, sem Te nem fogsz magadra ismerni :-) - szóval ne ítélkezzünk...

77 éves és tisztelem azért, mert meri vállalni a korát, nem botoxozza magát, nem akar 20 évesnek kinézni, stb.

És hogy lássuk is, kiről van szó?


[link]

2015. szept. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál. Hgy tud így megcsúnyulni valaki? Még csak nem is hasonlít önmagára teljesen altorzult az arca a teste.pedig nem is szült. Mamám 93 éves simán felismerhető 20 éves képe alapján is a vonási ugyanazok az alakforma is csak ráncos.
2015. szept. 15. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

1. helyesen nem tudod leírni a nevét a színésznőnek, de másokat kiosztani azt tudsz - vegyél már vissza magadból!


2.- Nem a kérdésre válaszoltál. A Kérdésed ez volt:


"Ti felismernétek?"


"Lehet, hogy nem ismerném fel..."

Hogy hogy ennyire megcsúnyult? Azért lett ilyen, mert megöregedett - erre is válaszoltam, csak nem szó szerint így, de úgy látom, te inkább azt szeretnéd, ha közösen szidnánk, hogy fúj, milyen ronda, hogy nézhet így ki, biztos ivott, mint az állat stb. Nos, én ebben nem kívánok részt venni és már bánom, hogy miután 3 napja senki nem válaszolt Neked, én egyáltalán szóba álltam Veled (nyugodtan húzz le ezt akkor is el kellet mondanom, mert azért mindennek van határa)


Örülj neki, hogy a mamád idősen is szép, és imádkozz, hogy Te is olyan legyél!

"Ne ítélj, hogy ne ítéltess"

2015. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kellett
2015. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Juliusz48 ***** válasza:
A szépség annyira szubjektív, hogy nekem kimondottan szép idős hölgy van a képen, persze talán nem a filmhez sminkelve. De a mi Liptai Klaudiánkra sem biztos, hogy az utcán ráismernél, pedig a képernyőn sűrűbben látod.
2015. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Arcra én sem ismerném fel meg. Teste is gej lett semmi dereka sincs már ahhoz képest hogy sztár tényleg lepukkant de atlagos nagyi ak elmegy
2015. okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!