Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dobrády Ákos vélemény?

Dobrády Ákos vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! arra lennék kíváncsi hogy mi a véleményetek Dobrády Ákosról mert mostanában azt hallom/olvasom hogy milyen nagyképű nem tudom mire fel... a hangja olyan középszerű, nem egy Szexis a kinézete,És nem tett le olyan sokat az asztalra hogy ezt meg tegye nektek erről mi a véleményetek mennyire jön be nektek mind Külsőre mind Beésőre és mi az ami tetszik/nem tetszik benne?

2015. szept. 15. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem baromi jó számai vannak, meg nincs elszállva, egyszer egy szabadtéri koncert után két éve asszem, kaptam tőle egy autogrammot. Ja meg hát szerintem nem néz ki rosszul. Meg hát ari szerintem. Én tökre bírom.
2015. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez a véleményem mint neked kérdező. A TNT nem volt olyan nagy cucc annó, és az új számai sem.

Dobrády Ákos= középszerűség

2015. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!