Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emma Watson most félig vagy...

Emma Watson most félig vagy csak negyedrészt francia?

Figyelt kérdés
Csak mert az egyik róla szóló oldalon azt írják hogy az anya francia a másikon pedig hogy csak a nagymamája az, na most nagy rajongóktól kérdezném akik biztosan tudják hogy most melyik az igaz? mert nem mindegy:D

2015. okt. 19. 16:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem csak van benne, de lehet, hogy félig.. Az anyja neve Jacqueline Luesby a Jacqueline köztudott hogy francia eredetű név, de a Luesby-t nem tudom pontosan... :) Emma Charlotte Duerre Watson a Charlotte Duerre az egyértelműen francia...


[link]


Hasonlít is az anyukájára, főleg a szeme, ő is egy szép nő szerintem jó nyilván én 23 éves létemre nem járnék vele de jól tartja magát és látszik hogy Emmának volt kitől örökölnie a szépségét..


Amúgy szerintem látszik is rajta ez a keverék, mert nem látom benne a teljes angol arcvonást, sok francia filmet láttam és sok nő hasonlított rá, arc formára meg a szem forma, a barna szeme meg aztán nagyon gyönyörű legalábbis nekem mint férfi ez a véleményem róla... :)

2015. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Egyébként én is férfi vagyok és szerintem is annyira gyönyörű hogy szinte szerelmes vagyok belé :) Olyan édes olyan bájos és csinos is nála szebb arcú lányt nem is láttam:D Amúgy szerintem is a szeme a legjobb.

Egyébként érdekes hogy az összes szép brit színésznő egyik se teljesen angol :D Például ott van a másik kedvencem Keira Knightley ő is milyen szép és csak félig angol az anyja meg félig ír félig skót azért olyan szép:D

2015. okt. 20. 11:38
 3/29 A kérdező kommentje:
Egyébként én arra tippelek hogy az anyja csak félig francia mert Emma Párizsban született de a szülei elváltak ezért az anyjával Oxfordba költöztek mert az apja Londonban lakott, na most egy teljesen francia inkább maradt volna a saját hazájában válás után nem?
2015. okt. 20. 11:59
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Az apai nagymamája volt francia.
2015. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Az apai? ó hát akkor köszönöm
2015. okt. 20. 14:32
 6/29 anonim ***** válasza:
62%
[link] Ezt az oldalt ajánlom naprakész Emma oldal...
2015. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
62%
Hát azt azért hozzátenném, hogy nem bánnám ha személyesen ismerhetném, vagy akár egyszer is találkozzak vele véletlenül... :) Egy nagyon empatikus és szeretetteljes emberről van szó szerintem, aki a tanulást választotta és azt tette előrébb, a nyilatkozataiból is azt érzem, hogy egy normális lány és nagyon szép... :)
2015. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezért szeretem a legjobban valami megfogott benne annyira más annyira jólelkű nem mint a mai nagyképű erkölcstelen nők többsége. Egyébként nagyon örülök hogy végre találtam egy olyan embert akinek ugyanazok a gondolatai róla mint nekem.:D
2015. okt. 22. 10:27
 9/29 A kérdező kommentje:
Sokat gondoltam rá hogy ha csak egyszer megérinthetném ha csak hallanám a hangját élőbe haj de hát ez csak álom mert mi barátom senki vagyunk hozzá képest:(
2015. okt. 22. 10:32
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
Az oldal szerkesztője lány de úgyan így vélekedik róla, amúgy ezeket a dualitás alapi gondolatokat nyugodtan ellehet hagyni, "soha ne mond, hogy soha".. :)
2015. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!