Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emma Watson most félig vagy...

Emma Watson most félig vagy csak negyedrészt francia?

Figyelt kérdés
Csak mert az egyik róla szóló oldalon azt írják hogy az anya francia a másikon pedig hogy csak a nagymamája az, na most nagy rajongóktól kérdezném akik biztosan tudják hogy most melyik az igaz? mert nem mindegy:D

2015. okt. 19. 16:41
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Hm amúgy ezt a "soha ne mond hogy soha" dolgot csak nem úgy érteted hogy egy senkinek is lehetne kapcsolata Emma Watsonnal? Bocs ha félreértettem és hülyeséget beszélek:D

Csak mert lehet hogy ezek dualitás alapi gondolatok nem helyesek de a világ még mindig erre épül:( Szerinted egy átlagos magyar srácnak ha kimenne Londonba mennyi esélye lenne hogy egy parkban vagy az utcán összefut Emmával aztán még randizhatna is vele?:D Szerintem nem sok persze sajnos. Azért szerintem akármilyen végtelenül szeretetteljes (mindenkit ölelget:D) és jólelkű lány szerintem nem szívesen járna egy olyan autószerelővel mint én vagy egy útburkolóval még ha az is brit lenne meg az emberek is mekkorát néznének:D Nem? na mindegy amúgy lehet lányos kérdés de csak megkérdezem mert kiváncsi vagyok de neked milyen hajjal tetszik a legjobban Emma színre formára ?

2015. okt. 23. 12:12
 12/29 anonim ***** válasza:
62%

Ő azt nyilatkozta, hogy nem járna sztárral mert sok problémát okoz.. :)


"Emma Watson nem azok közé a hírességek közé tartozik, akik a magánéletükkel szeretnének címlapra kerülni. Sőt, a Google nem dob ki róla botrányokat, veszekedéseket sem. Ő valóban a szakmaiságával szeretne boldogulni, ami valljuk be, egyelőre nagyon jól megy neki.


"Ehhez hozzátartozik az is, hogy egy nem is olyan régen készült Elle Australia interjú szerint a színésznő nem randizik híres pasikkal, olyat szeretne találni, akivel magánélete hétköznapi maradhat."


Szóval ha oda jártam volna egyetemre ahova ő vagy te simán lett volna esélyünk, de mivel hogy egy ilyen kis országban élünk kevesebb, de nem lehetetlen...


[link]


[link]


[link]


[link]



Nekem minden hajszínnel tetszik, de neki az eredeti hajszíne sötétszőke és nekem azzal tetszik a legjobban, mert akkor nem látszik, annyira sötétbarnának a szeme hanem ilyen szép ősz barna, (rágondolni sem merek már, mert még a végén itt beleszeretek.. :D) De ezek régebbi képek már 5 évesek, de azóta még szebb lett..


[link]

2015. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Kösz a képeket :D Hát ja nem olyan mint a többi világsztár az biztos. Csak nálam már késő én már beleszerettem :D Egyébként nekem is az eredeti haja tetszik de nem a szeme miatt hanem azért mert az akkor teljes egészében ő:D Van még egy dolog ami nem hagy nyugodni, a haverjaim szerint is arcra nagyon szép de nekik nem tetszik a teste azt mondják nem nagyon vannak idomai hát szó mi szó én oda vagyok érte és így is csinos főleg a csípője de egy kicsivel lehetne jobb is elkéne mennie kondi terembe kicsit feszesíteni magát, sok nő ismerősöm van aki így lett csinosabb mert ha Emma testre is egy kicsit jobb lenne ő lenne a világ istennője, hmm valahogy rá kéne beszélni hogy mennyen el :D Te erről mit gondolsz?
2015. okt. 25. 16:37
 14/29 anonim ***** válasza:
62%
Ő egy természetes szépség, úgy szép ahogy van.. :)
2015. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Hmm szerintem is :D
2015. okt. 26. 09:00
 16/29 A kérdező kommentje:
Ja meg egyvalamit elfelejtettem nem tudom ki lőtted-e már a a megválaszoltjaid közül ezt valószinü hogy igen, nem baj azért én megkérdezem, előben ezt sose hallotam de itt netem láttam hogy egyeseknek az a véleménye Emmáról hogy fiús vonásai az arcán szerinted hogy mondhatnak ekkora ökörséget?:DD
2015. okt. 29. 08:16
 17/29 anonim ***** válasza:
Szia nem lőttem ki, csak nem votlam fent mostanában, de válaszolok.. :) Bocs a késői válaszért.. Szerintem abszolút nem igaz, csak az mondhat ilyen hülyeséget aki életébe nem látott még szép nőt... :)
2015. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Hát igen:) kösz szépen a választ amúgy a képeket már rég láttam a rajongói oldalon legjobbak:D
2015. nov. 4. 08:42
 19/29 anonim ***** válasza:
Érdemes azt az oldalt követni, jó fej a szerkesztő és naprakész híreket ad Emmáról, fordít interjúkat stb..
2015. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
oké egyébként már azóta követem mióta belinkelted:)
2015. nov. 5. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!