Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emma Watson most félig vagy...

Emma Watson most félig vagy csak negyedrészt francia?

Figyelt kérdés
Csak mert az egyik róla szóló oldalon azt írják hogy az anya francia a másikon pedig hogy csak a nagymamája az, na most nagy rajongóktól kérdezném akik biztosan tudják hogy most melyik az igaz? mert nem mindegy:D

2015. okt. 19. 16:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Na az jó.. :) Csak álmodozzunk, mert az jó.. :D
2015. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hát bizony az jó pláne úgy hogy angolul nem is tudok rendesen így mindig azt képzelem hogy magyarul beszél hozzám úgy kényelmesebb:D
2015. nov. 6. 12:24
 23/29 anonim ***** válasza:
Végül is volt már, hogy azt hiszem álmodtam róla.... :)
2015. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nekem egyszer tényleg volt hogy álmodtam róla csodálkozom hogy csak egyszer volt,nem is emlékszem pontosan mi volt de azt tudom hogy sajnos nem erotikus álom volt:DD
2015. nov. 7. 15:36
 25/29 anonim ***** válasza:
Amúgy mióta tetszik neked Emma? És melyik filmjei jönnek be? :)
2015. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Hát most vagyok 20 akkor 17 voltam mikor nagyon megtetszett szóval 3 éve de úgy igazán csak most kezdtem el vele foglalkozni rajongói oldalakat is csak hébe hóba nézegettem mostanáig. Milyen filmek hát az összes filmje:D Amit a történet miatt is néztem az Harry Potter és Noé a többit csak azért mert benne van a kis cukkancs gyönyörkém:D Egyébként te láttad a feminista beszéd videóját? Mit gondolsz a feminizmusáról szerinted helyes? Mondjuk eddig nem kedveltem a feministákat de az ő elképzelése szerintem korrekt nem? Meg annyira de annyira vonzó ez a nagy jószívűsége:D Saját elmondása szerint azért csinálja ezt mert így világsztárként még szeretne valami jót tenni a világgal mert neki van rá lehetősége annyira cuki:D Én azt szűrtem le a beszédből hogy szerinte a nőknek és férfiaknak is van erős és érzékeny oldala és ne féljenek ezt megmutatni mert ha nem azzal csak kárt okoznak maguknak ez a lényeg javíts ki ha rosszul értelmeztem:)Na most ez mint mondtam oké de szerinted ő mit gondol arról ha egy srác férfias és szeret is férfias lenni de néha azért a szeretteinek megmutatja a a gyengéd oldalát és megértő is ez is helyes nem?Neki én 100%-an megmutatnám a gyengéd oldalam:)
2015. nov. 8. 16:25
 27/29 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyetértek azokkal a dolgokkal amiket mond, és nem elfogultság, a feminizmus ha a nemek közötti egyenlőséget takarja és nem nő uralmat akkor rendben... Teljesen ugyan olyan gondolatom van az életről mint neki, legalábbis amiket eddig nyilatkozott... Amúgy nekem már a túz serlege óta tetszik, ott kezdett szép lenni, mikor megláttam a mozi plakátot, (na mondom ez nagyon szép lány lett).. Na káb így kezdődött nálam... A most következő filmjei is jók lesznek Regression azt érdemes jobban áttanulmányozni annak a témáját... Amúgy az Illuminatusok rituáléiról szól, ez szinte biztos... Sokat foglalkoztam a témával szóval tudom miről beszélek.. Amúgy Emma szerintem egy aktivista, mint pl John Lennon, vagy Mel Gibson akik nem félnek kimondani olyan dolgokat, amik a társadalomban károsak... Ha érted mire célzok... Pl háttérhatalmi erők, mozgató rűgoi, vagy káros gyógyszerek stb.. Pl a Colonia c filmje is egy összeesküvéses film lesz, amit valójában Rockafeller robbantott ki a háttérből...
2015. nov. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Na hát szia bocs a késői válaszért csak történt a vezetőségen egy kis baki szóval most több volt a meló a műhelyben hogy rohadjanak meg:D Hát ja ő egy angyal az biztos :)okos is minden. Megmondom őszintén engem nagyon megfogott az ő erkölcsössége teljesen más mint a mai fiatal nők aki szeretik magukat kelletni, levetkőzve mutogatni bár ne értsd félre szeretem a meztelen női test látványát nagyon:) és meg is huzagolnám őket, de feleségnek nem vennék el egy erkölcstelen nőt. A hollywoody szátárhölgyektől meg akik megőrülnek a hírnévtől és teljesen más emberek lesznek rosz értelemben nagyképűek, prostik stb. na hát azoktól abszolult külömbözik szerencsére:) nem tudom az átlagos lányok közt fogok-e valaha egy olyat találni aki jól néz ki de mégsem gondolja azt hogy menő a ringló szelfi:)
2015. nov. 12. 16:00
 29/29 anonim ***** válasza:
Igen....ööö Nem. Atomtàmadàs ellen nem vèd. Legalàbbis ìgy magyarazta ki Àrpi
febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!