Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van aki még mindig szereti...

Van aki még mindig szereti Michael Jacksont?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 08:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Biztosan van. Én személy szerint is tisztelem a karrierjéért, bár nem vagyok őrült nagy rajongója, viszont vannak számai, amit szívesen hallok. :)
2015. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Ment a zöld kéz :)
2015. okt. 31. 09:49
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Imádom! Nem tudom hogy nem lehet szeretni egy nagyon önzetlen,jószívű,szerény ember volt. Tisztelem mint embert,mint előadót. A zenéi teljesen időtállóak számomra megunhatatlanok. Rengeteg gyereken segített már,rengeteget adományozott.

Minde tiszteletem az övé.

Szívemben örökre megmarad!

2015. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled :)
2015. nov. 1. 12:28
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Úristen! Nem tudom elmondani, hogy mennyire. Hihetetlen egyéniség volt. És olyannyira sajnálom, hogy szegény mennyi szenvedésen ment keresztül, pedig Ő mindig csak segíteni akart, és segített is rengeteget, rengeteg embernek és állatnak. A zenéje, a tánca pedig fenomenális. Minden alkalommal, mikor hallom, vagy látom, lenyűgöz. Nem pótolhatja senki, annyira sajnálom, hogy nem találkozhattam vele, és nem mondhattam el neki, hogy mennyire imádom. De örökre bennem marad, minden szeretetem és tiszteletem iránta! Love you, Michael! But I won't forget, that you love me more.
2015. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én is így érzek, nagyon sajnálom hogy már esélyem sincs találkozni vele :( Tényleg csodálatos ember volt akit jobban meg kelett volna becsülni ahelyet hogy csak bántották.
2015. nov. 1. 20:21
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen! Nincs olyan nap, hogy ne hallgatnék meg tőle valamit, rengeteg száma igazi adrenalinbombaként hat. Rettentően sajnálom, hogy nem láthattam élőben, karizmatikus ember volt. A munkássága idejéből fennmaradt könyveket, kazettákat, lemezeket nagy becsben tartom.
2015. nov. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
84%
Nagyon-nagyon szeretem már pici korom óta. Ahogy teltek az évek, mindig volt egy éppen aktuális "kedvencem", de MJ volt az abszolút No.1. akkor is. A Jackson Five-ben töltött évei és a 80-as évekbeli munkássága valami csodálatos. Nagyon sajnálom, hogy ennyi titok lappangott körülötte :/ Nem vállalta fel betegségeit (vitiligo) és egyéb problémáit, ezzel teret adva az idióta sajtó találgatásainak.
2015. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon jó hallani hogy mások is hasonlóan vélekednek.
2015. nov. 3. 19:13
 10/28 Moon_Walker ***** válasza:
0%
Mindig is utáltam, egy rakás fos volt a vernyákolásával.
2015. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!