Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van aki még mindig szereti...

Van aki még mindig szereti Michael Jacksont?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 08:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%
Hello.Nekem ő a példaképem.2 éves korom óta csak az ő zenéit hallgatom.És nagyon sajnálom,hogy minden ember így kihasználta.De valamennyire jobb is,hogy meghalt.Így már nem bánthatják.És fentről nevet a sok gyökér emberen :D.Egyébként az a kedves Moon_Walker felhasználó nagyon kulturált ember lehet.Szeretne ő úgy "kornyikálni",mint Jackson. :"D.Ejj de nem tudja mi a jó zene.Sajnálom :(.
2015. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
69%
Ui.:Ne keseredjetek el,mert ha jó emberek lesztek,akkor lehet találkozhattok még vele a mennybe. ;D
2015. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Ugyanígy gondolom én is :)
2015. nov. 8. 23:04
 24/28 anonim ***** válasza:
62%
:D ;)
2015. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Minden egyes lépéssel ahhoz jutok közelebb, hogy imádom a végig, mert semmi nem mozgathatja meg az élet hátra levő részét. Mindig jó zenéi voltak most is azt hallgatom, de bárcsak még itt volna, hogy kezem felé nyújtom. Elkapom a sors dacára szíve mindog jó volt, segített azon is akin már nem nagyon tudott. A világ minden ember-öltő számban számol százat, hányan hallgatnak még Michael Jackson számot.
2015. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Remélem nem baj, hogy így írtam le/|\
2015. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem , a lényeget hogy szereted felfogtam :)
2015. nov. 24. 15:50
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én istenem. A tökéletes istenem. Amennyire élőlényt imádni lehet... én annál jobban imádom őt.

Nem telik el nap, hogy ne sírnék, mert nincs többé.

Ilyen erős szeretetet nem érzek senki iránt és nem is fogok. Ő tökéletes. Egyedi... nem lehet nem szeretni!

2016. jan. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!