Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hiányzik Michael Jackson. Mit...

Hiányzik Michael Jackson. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 10:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
Kelj át a túlvilágra ott biztosan találkoztok :)
2015. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hallgasd a lemezeit.
2015. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Tele van a youtube a zeneivel. Fogsz egy negyvenoras mixet, es elvonulsz csendesen bogni a sarokba, fulhallgatoval.
2015. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Akkor te nem tizenéves fiúcska vagy, azoknak nemigen hiányzik!
2015. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2015. dec. 12. 13:09
 6/18 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek a médiának, de hiányzik, hogy róla semmit sem hallunk.
2015. dec. 13. 09:44
 7/18 anonim ***** válasza:

11 04es!

Ha nem tudnád minden vádpontban felmentették és a gyerek be is vallotta hogy csak a pénz miatt találta ki az egészet!

Amúgy meg a pedofília betegség és egy beteg ember nem jótékonykodik annyit mint ő!

Jó lenne ha egy kicsit utána járnál a dolgoknak mielőtt ilyen baromságokat leírsz.Attól hogy ezt olvastad valamelyik szennylapban még nem kéne elhinni.Inkább olvasd el Aphrodite Jones nyomozónő könyvét ami többszáz oldalon keresztül bizonyítja hogy Michael nem volt pedofil.

2015. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia! :3.Michael nekem is nagyon-nagyon hiányzik.Minden rajongónak hiányzik,szóval nem vagy egyedül.Minden nap minden percében hiányzik.Nekem az szokott segíteni,ha egy számát meghallgatom,és énekelem a dalszöveget.Akkor azt "érzem",hogy ott van velem,és figyel rám.Legtöbbször a The Way You Love Me -t hallgatom ilyenkor.:3 Valamint ha valamelyik képét rajzolom is szokott segíteni.Valamennyire elvonja arról a figyelmem,hogy annyira hiányzik.Lehet kicsit furán hangzik,de nekem mindig beválik. :3.De van olyan is,hogy beindítom egy pörgősebb számát,és táncolok rá,úgy ahogyan Ő táncolt. :D Az pedig,hogy a médiában semmit nem hallunk róla,még jobb is. (Szerintem). Mert ott mindig csak bántották.Én sokat hallok róla,mivel az osztályom mindig mondja,ha új számait hallották,tetszik nekik,vagy láttak róla videókat az adakozásáról.Az osztályban sok embert "tanítok" moonwalkolni.Olyan az osztályom,mint egy Moonwalker csapat.:D.Persze 3-4 ember kivételével.Ha valakivel szeretnél róla beszélni,akkor itt gyakorikérdéseken is megteheted.Sok itt is a rajongó. Akár nekem is írhatsz privátot,ha szeretnél.:)
2015. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ui.: A 11:04-es embernek.Nem tudom te mikor adományoznál annyit,mint Ő.Valószínűleg soha.Az meg hogy pedofil volt másik okosság.Jobb lenne utánaolvasnál mint ahogyan már előttem is írták.De kétlem,hogy veszed a fáradtságot,szóval röviden leírom. MJ sosem volt pedofil.Ez egy jó ürügy volt arra,hogy elvegyék a pénzét,és tönkretegyék. YouTube-on nézd meg az Egy igazi emberbarát videót.Majd talán ha megnézed rájössz,hogy egy ilyen ember sosem lett volna képes molesztálni bárkit is.
2015. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Sirasd meg. Én ezt teszem ilyenkor. Egy párnába, hogy másokat ne zavarjak. Esetleg ütni is jó egy párnát , mert a harag is a gyász része. (És érdemes figyelni a tudósokat, akik aht mondják, hogy pár évtized múlva már rekonstruálni tudnak és örökre nano-szinten elmenteni agyakat majd és akkor évmilliókon át új MJ számok születnek majd.)
2015. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!