Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lagzi Lajcsit csak a kereskede...

Lagzi Lajcsit csak a kereskedelmi csatornák sajnáltatják, vagy mindenki úgy gondolja, hogy ártatlan?

Figyelt kérdés

Nézem az RTL-en, miket nyilatkozik...és általában az ilyen "áldozat" vagyok riportoknál mindig hozzátesznek valami szkeptikus megjegyzést "majd meglátjuk mit hoz a nyomozás, mi lesz az eredményt, HA,TALÁN" tehát mindig volt valami utalás,hogy ez csak a riportalany szemszöge.

De Lajcsinál nincs, folyamatosan nyomatják az irreális dumáit,hogy őt felnyomták, útban volt, egyszerűen nevetséges,hogy ez ő komolyan mondja, hiteltelen, nem tudok rá mit mondani, általános iskolában is hihetőbb dolgokat találnak ki 10 éves gyerekek, ha valami rosszat csináltak.

Lagzi elmondása alapján csak pozitív visszajelzéseket kapott az emberektől,örültek,hogy kiszabadult (erősen remélem,hogy hazudott itt is) mert nem akarom elhinni,hogy ennyire nagyon buta emberek élnek egyáltalán a földön, akik képesek hinni egy ilyen kaliberű embernek,ilyen (gyenge) minőségű hazudozás után.Abszolút nem az ma született bárány.

Sőt volt egy kérdés is, melyben azt kérdezték, hogy ön örül e ,hogy Lajcsi kiszabadult?52% igen, és 48% nem , vagy hasonló, de a lényeg,hogy többen "örültek".

Ami megint csak szomorú, hogy ahelyett,hogy egy ismert személyen statuálnának példát, újra megússza az egészet pár hónappal, mint Stohl, sőt az élete még jobbra is fordul ezután.

Nem értem mi folyik itt, nem akarom elhinni,hogy ez normális.


2016. jan. 28. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ártatlan. Pont most beszélt az ATV-n hogy az apartmanjában eladott lakások vannak, ő azt sem tudta hol a villanyóra mert amúgy nem is érdekelte. Érdekes módon az ügy elejétől kezdve egy kép sem videó nem került ki arról a bizonyosan szabálytalanul bekötött dolgokról. Pedig a rendőrség ilyenkor mindig ad valami bizonyítékot a médiának.
2016. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Csak a médiának a szenny kategóriába eső része. Kereskedelmi csatornák, bulvárlapok, Origo, Index, stb.
2016. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
#3: Te, szerinted miért engedték ki? Ha vannak bizonyítékaid tárd elénk legyél szíves.
2016. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
TV csatornák mutattak.
2016. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es


Akkor gyakorlatilag csak ártatlanok ülnek a börtönben, mert mind AZT MONDJA, és a bizonyítékokat nem tárták a nyilvánosság elé.Logikus...

Az meg,hogy kiengedték...mert ismert,befolyásos,gazdag emberről van szó, nem nehéz megoldani.

2016. jan. 28. 18:03
 6/11 anonim ***** válasza:

#6: "Az meg,hogy kiengedték...mert ismert,befolyásos,gazdag emberről van szó, nem nehéz megoldani."

Szóval mindenki akit kiengednek az gazdag meg ismert? Mesélj még. Szóval a gazdagokat kiengedik csak úgy? Bizonyítanád ezt?

2016. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Előbb fognak kiengedni egy befolyásos embert, mint bárki mást.

Ráadásul ezt a sajtó is figyelemmel kísérte, egy nyomás volt a bv és a rendőrség számára.

De úgy érzem nincs értelme a beszélgetésünknek, aki ennyire naiv mint te, azt senki sem fogja ész érvekkel meggyőzni.Te az a kategória vagy, aki azt is elhiszi, hogy zöld az ég.

2016. jan. 28. 18:27
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Érveket nem látok még mindig. Beszélgessünk, én tudok érvet, Rezesova egy példa erre, ő is gazdag még is börtönben ül. Konkrét példát hoztam az állításod megcáfolására. Várom a válaszod.
2016. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
szerintem nagy gazember lehet, és nagyon unom, hogy mióta szabadult, a csapból is ő folyik, egyébként totál nem érdekel
2016. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7: Stohl András is ismert és gazdag, még is börtönben ült. Még egy példa, várom a válaszod.:)
2016. jan. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!