Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Hofi Gézáról?

Mi a véleményetek Hofi Gézáról?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már,hogy Hofi csak azért lehetett ilyen sikeres,mert a hatalom embere volt,nem volt riválisa,stb.,stb.Én meg gyakorlatilag minden felvételét meghallgatva,azt mondanám,hogy hasonló sincs hozzá a mai humoristák között és tartok tőle,nem is lesz.Fábry,a Showder klubosok(bár van köztük néhány jónak mondható), a közelében sincsenek.Hofinak az 50-60éve készült felvételei és a rendszerváltás utániak élvezhetők,szórakoztatóak ma is.

#Hofi Géza #politikai kabaré
2016. febr. 4. 11:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Most ezért a véleményemért le leszek pontozva, tudom, de nem baj. Én nem szeretem, soha nem tartottam nagyra (mondjuk ebben az is szerepet játszik, hogy csak 19 vagyok és nem nagyon értettem a poénjait). Már annyiszor próbáltam adni neki esélyt, hátha megtudom, miért szeretik annyian, de nem jöttem rá. Pár perc után kapcsoltam ki, annyira unalmasnak találtam.


Igen, le leszek pontozva, valószínűleg nullára lehúznak, de én kiállok a véleményem mellett. Aki szereti, nézze nyugodtan, nem szólok bele, tiszteletben tartom mindenki véleményét (amíg nem trollkodnak velem).

2018. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11.


Ez minden bizonnyal a koroddal függ össze. Hofi mesteri módon megtalálta a hangot, amit ért a melós, az utca embere. Vérében volt a humor, persze ez politikai humor, kicsit ismerni kellett a kort, én gyerek voltam a múlt rendszerben, de mégis valahogy átjött a szüleim, barátaink révén kb. értettem mire utal. Mire felnőttem, már jobban megértettem a fordulatokat, igaz zseni volt, az egyik legnagyobb. A mai napig meghallgatom, jóllehet a legtöbb számát kívülről tudom.


Mondom úgy, hogy ha élne, valószínű teljesen más táborba tartozna politikailag mint én. Szavai, fordulatai a magyar kultúrkincs része.

2018. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!