Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Larry vagy Elounor? Indokolját...

Larry vagy Elounor? Indokoljátok meg, ha kérhetem.

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egyik "shipper táborba" se tartozom, de nagyon sok blogot olvastam, ami azzal foglalkozik, hogy vajon létezik-e Larry, vagy sem. Mindkét oldal jó érveket tud felhozni, így sokáig nem tudtam eldönteni, sőt, volt egy olyan időszak is, amikor biztos voltam benne, hogy Larry igenis létezik. Most inkább úgy gondolom, hogy mégse, inkább csak jó barátok. Eleanor szimpatikus, de számomra ők nem "álompár", meg nem is nagyon foglalkozom a "1D-s barátnőkkel", hiszen a fiúk rajongója vagyok, nem pedig a lányoké.
2014. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még annyit, hogy valamikor nagyon jó barátok voltak, mostanra mintha kicsit kihűlt volna ez a szinte testvéri kapcsolat, amit sajnálok. Egyesek szerint a Larry shipperek miatt, egyesek szerint a modest miatt. Én nem tudom, nem hibáztatok senkit, biztosan megvan az oka mindennek, és mi hiába próbálunk elfogadható magyarázatot kreálni, az agyukba nem látunk bele. Nem is ismerjük őket személyesen. Tehát felesleges.
2014. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem létezik Larry :) ostoba pletyka... Hozz egy érvet miből gondolod, én fél perc alatt kimagyarázom :)

csak nagyon jó haverok :) szerintem nem hűlt ki a barátságuk sem...

2014. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

[link]


Te vagy ez a balf...:? :D Nem hinném, hogy létezik még egy olyan írástudatlan, aki ennyire képes elírni az ELEANOR nevet. Még csak kiejtésre sem lenne ugyanaz.

2014. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia :)

én igazából mindkettőt shippelem, mert Eleanorral szerintem nagyon aranyosak és szép pár, Harryvel meg, mert egyszerűen csak jó őket együtt látni :D

2014. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak hogy a te nyelvhasználatoddal éljek, az egyetlen balf... itt nem én vagyok. Nem tudom, hallottál-e olyanról, hogy a Larry egy név, ami nem, nem a Harry elírása, sajnos. Na most, mivel felröppent egy olyan tény, hogy Louis netántán Eleanor Calderrel randizgat, a rajongók nekik is adtak egy nevet. Ez az elnevezés az Elounor kifejezésben teljesül ki, így köszönöm, de kihagyom, hogy ily' méltóságteljes jelzőkkel illess. Nem vagyok benne biztos, de szerintem itt az íratlan szabály az, hogy ha valamiről fogalmad nincs, ne szólj bele, de lehet hogy én vagyok a hülye. Úgy gondolom, ha annyira véded Eleanort, lehet, hogy tudnod kéne a hivatalos párkapcsolati ügyeiről, de lehet hogy ez megint az én hülyeségem. A blog nem én vagyok, de nekem az a véleményem, hogy ha ő hisz benne és azoknak ír egy posztot, akik ugyanezt teszik, neked mint nem Larry shippernek nem sok jogod van ócsárolni ezért, de ha te azt várod el, hogy tiszteljék a véleményed, szerintem az a javasolt, hogy te is ezt tedd másokéval. Kezdhetnék itt nagy és megható beszédekbe én is Harryről és Louisról, de nem teszem,m mert tudom, hogy nem érdemes, én sem változtatnám meg az álláspontom, ha egy Elounor shipper gyakorikerdeseken bizonygatná nekem, hogy mennyire igaz a kapcsolatuk. Hogy mi is itt a helyzet, egyedül ők tudják, de egy nap mi is meg fogjul, ebben biztos vagyok, addig is semmire ne tegyük fel az életünket, mert semmi nem biztos, bármennyire is azt hisszük (mindkét "tábor"), hogy igen.
2014. márc. 1. 13:49
 7/11 A kérdező kommentje:
*fogjuk
2014. márc. 1. 13:50
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Csak kicsit átfutottam a szövegedet, ilyen hosszan nem akarok a a semmiről olvasni.

De amúgy bocsi azért amit mondtam, úgy 2 nap gondolkodás után rájöttem, hogy az Elounor is összevont név, csak azért gondoltam, hogy nem az, mivel eddig kb mindig a sztár nevével kezdődött, és a kedvesével végződött. Különben meg nem röppent fel a hír, hogy RANDIZGATNAK, hanem x éve együtt vannak.

Amúgy engem ez az egész teljesen hidegen hagy. Ha Harry és Louis b**zik, az az én életemet akkor sem befolyásolná. De egyébként irdatlan nagy baromságnak tartom, hogy két fiút le homokosoznak csak azért, mert kicsit közelebbien viselkednek egymással, mint általában a fiúk szoktak. Én spec. a barátnőimmel ennél sokkalta leszbikusabb dolgokat csinálok, és mégis teljesen hetero vagyok. De mivel az 1D rajongói úgy átlag kb 12 évesek, ezért igazából ezen a Larry dolgon nem is kellene csodálkoznom. Majd később ezek a kis rajongócskák is kipróbálnak pár dolgot a saját nemükkel is.

Szerintem ha a lányok leszbiskedhetnek, akkor a fiúknak is kijár, hogy b**zuljanak.

2014. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a 12 évesek még bőven nem tudják miről van itt szó. Mivel te is egy alaptalan feltevésnek tekinted az én véleményemet, ezért én is tekinthetem annak a tiedet, vagyis mondhatom, hogy én, személy szerint nem hiszem el, hogy x éve együtt vannak és boldog párt alkotnak Eleanorral. Ha ez "nem befolyásolná az életedet", akkor miért érdekel? És a nem érdekel nem válasz, szerintem ha vetted a fáradtságot és rákattintottál erre a kérdésre, sőt még választ is írtál, az már nem a nagy ívből leszarom kategória, legalábbis a legtöbb embernél nem. Igazából az enyémet se Larry, se Elounor nem befolyásolná, de ha minden dologra ennyit mondanék, akkor azon kívül, hogy mennyi sonkát veszek a Coopban, nem sok minden történne az életemben. És ez nem attól függ, hogy mennyire élménydús az életem, ami egyébként az, de ez nem kapcsolódik a témához és nem hiszem hogy ezt pont itt kéne kiteregetnem. Lényeg a lényeg, semmi sem biztos. (Hivatalosan Elounor az, de szerintem ha már egyáltalán egy emberben felmerül a kérdés, nem hogy ezrekben, hogy esetleg nem igaz, az már nem egy biztos pont. Sőt a menedzsmenteket ismerve, ha nem merül fel a kérdés, sem biztos.)
2014. márc. 1. 19:50
 10/11 anonim válasza:
Elounor, mert szerintem ennivalóan aranyosak együtt :D Eleanort meg egyenesen a példaképemnek tekintem ^-^ Imádom a Larry Shippereket, de ez a saját véleményem, ne bántsatok érte x
2014. okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!