Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem fura Theo James és...

Csak nekem fura Theo James és Ruth Kearney kapcsolata? 6 éve együtt vannak de még gyerekük sincs pedig elég idősek hozzá. Meg Theo smmilyen dijátadóra vagy filmvetítésre nem viszi magával és a kapcsolatukról se lehet sokan hallani.

Figyelt kérdés
nektek szimpi a csaj?

2016. márc. 15. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én nemrég hallottam róla, hogy van barátnője 6-7éve :O meglepett, sosem láttam róla semmit

viszont annál inkább örülök a rengeteg Shailene-es közösnek <3

2016. márc. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen van barátnője de csajról sincs semmi infó csak hogy színésznő.. nem tudom Theo mit lát benne..
2016. márc. 28. 23:22
 13/15 anonim ***** válasza:

# 12

Majd amikor nem gyerek fejjel gondolkodsz és rájössz, akkor rájössz, hogy közös filmben szerepelni valakivel nem elég.

2016. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Tegnap olvastam egy 2016.02.21.-ei cikkben h mar joideje nincs egyutt Ruth Kearney-vel! 😉
2016. júl. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De együtt vannak. Aki pedig nem szereti a Beavatottat az kapja be. Nekem már régóta a kedevencem a Beavatott és Theo nagy rajongója vagyok <3 Együtt vannak Ruth-al,már 6 éve,de Shailene-vel is cuki ;)
2016. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!