Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mióta lett újra "menő" a...

Mióta lett újra "menő" a csúnya, de sármos pasi a sztárvilágban?

Figyelt kérdés

Oké, először is, én ezeket a színészeket nagyra becsülöm, mert tényleg tudnak játszani.


Mads Mikkelsen, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch - inkább karakteres arcúak, mint jóképűek, azt is megkockáztatom, hogy egyenesen csúnyák - mégis imádják őket a nők.


Oké, régen is voltak ilyen "buthisface"-ek - Alan Rickman, Hugh Laurie, Woody Allen, Daniel Craig, Nicholas Cage, Jack Nicholson, de mintha ők lennének az új "trend".


Mit esznek rajtuk a nők? Ezt nőként kérdezem. Mert oké, hogy sármosak, de civilben simán elmennék mellettük az utcán.


2016. jún. 22. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Te ilyen Justin Timberlake fan vagy mi?
2016. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha csak a külsőt nézem, akkor igen. Zenében... hagyjuk.


Megvesznék azért, hogy Cumberbatch-et, vagy Hiddlestont láthassam játszani színpadon, de nem ők a "leading man"-típusok. Ha a régi sztárokat is megnézed - Marlon Brando, Charlton Heston, Clint Eastwood, Rex Harrison, George Peppard, Sean Connery vagy a nem olyan régieket (Pierce Brosnan, Leonardo Dicaprio, Brad Pitt, Johnny Depp)

2016. jún. 22. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok. Számomra Tom Hiddleston arca tökéletes, Ben és Mads se panaszkodhat. Értem mire gondosz, mert nem az a tipikus jópasi-forma egyik sem, de szerintem ez szexi és nagyban meghatározza, milyen körökben mozog.


Nézzük például Channing Tatumot, vígjátékok meg a Magic Mike. "Tökéletes" test és arc, de nem tudnád például Lokiként vagy Sherlock Holmes-ként komolyan venni, mert kisfiús.


Aztán például ott van Leo. A Titanicban ne mondd már, hogy nem volt egy tökéletes fiatal férfi. Most már idős, karakteres, nagyon hozzáillő szerepeket vállal el és kiválóan alakít.


Pl. nem tudnám elképzeli Mads Mikkelsen helyére az egyik híres, Kenbaba arcú színészt sem, hiszen Hannibal egy őrült emberevő gyilkos, a filmek pedig arra valók, hogy egy kicsit etessék a sztereotipiáinkat.

2016. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A jóképű és a szexi nem jár feltétlenül együtt mindig.


Mads Mikkelsen, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Alan Rickman, Hugh Laurie, Woody Allen... irtó jó pasik voltak a maguk fura módján, de egyiket sem nevezném jóképűnek, vannak köztük kifejezetten csúnyák.


Míg például Leonardo DiCaprionak fiatalabb korában annyira szép arca volt, hogy nekem az már taszító volt. Most, hogy már negyvenes, sármos is lett és szexi.

2016. jún. 25. 14:39
 5/8 A kérdező kommentje:
De az mondjuk érdekelne, hogy ha Mads és társai nem lennének híresek, hanem átlagemberek, és nem játszottak volna el ikonikus karaktereket, akik afféle szexszimbólumok lettek, hányan fordulnak meg utánuk.
2016. jún. 25. 14:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy vicces amit mondasz Channing Tatumról és Sherlockról, mert a 80-as 90-es években Jeremy Brett játszotta Sherlockot. Ő volt az egyik leggyönyörűbb férfi, akit filmen valaha láttam, de a drog, a depresszió, meg a bulizás úgy elcsúfította az ötvenes-hatvanas éveire, hogy tökéletes volt Sherlock szerepére, aki Sir Arthur Conan Doyle szerint magas, szikár, horgas orrú, nem túl jóképű férfi volt.
2016. jún. 25. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Azzal nem vagyok tisztában mennyire "trend"ez most,de Benedict Cumberbatch és Mads Mikkelsen nem rossz szerintem sem :)

Nekem pont azért tetszenek ők és a hozzájuk hasonlóak mert nem olyan jóképű szépfiúk,karakteres,különleges arcuk van,van bennük valami ami megfog. :)

2016. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A "régiek"közül Alan Rickman is jól néz ki,Hugh Laurie is,számomra :)
2016. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!