Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 5SOS MAGYAR FANOK, FIGYELEM!...

5sosismyideal kérdése:

5SOS MAGYAR FANOK, FIGYELEM! (lent) Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés

Most lett vége az európai turnénak, és én tökre el vagyok keseredve, mert nem jöttek Magyarországra. Szóval lehet, hogy motiválni kéne őket, szóval akinek van FACEBOOK/INSTAGRAM/TWITTER fiókja, és 5sos fan, az írja ki ezt: #5soshungary és taggelje be ezeket a felhasznélókat:


instánál: @ashtonirwin @lukehemmings @michaelclifford @calumhood és @5sos

twitternél: @ashton5sos @luke5sos @michael5sos @calum5sos és 5sos


Facebookon az oldalukra írjatok!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. jún. 18. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem így működik. Oda mennek az emberek koncertezni, ahol megéri mert elég ember el fog menni.

Pár száz vagy néhány ezer fős rajongótábor messze nem elég, és azzal hogy teleszemetelitek a profiljaikat, garantáltan nem fog senkit pozitív színben feltüntetni.


Ez eleve nem úgy megy, hogy gondolnak egyet és akkor elmennek Magyarországra, csak mert szépen kérik (ez a módszer itt viszont nem szép, hanem idegesítő).

2016. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lili.petki ***** válasza:
Voltak Bécsben, oda el tudtál volna menni, én is voltam
2016. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pingvin girl válasza:
Azért nem csak Magyarországra nem jöttek. Bár igen, jó lenne ha jönnének, de majd talán egyszer pár év múlva.
2016. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elég késői válasz de igaza van a #1-nek.Ez ne, úgy működik, hogy odamennek menedzser bácsihoz, hogy ˝légyszi naaaaaaa had menjünk már el Magyarországra, mert tele spamelték a közösséginket˝.Ez nagy szervezést igényel, és valljuk be, nem olcsó Sydneyből(most éppen Hollywoodból) iderepülni, ezért nekik azt is figyelembe kell venniük, hogy mennyien mennének el a koncertre, és egyáltalán ez megéri-e nekik.
2017. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Takács Lilien válasza:
tudom, hogy elég későn írok ide,de 2020. 06. 04-én, Budapest park :)
2020. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!