Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meghalt Paja-G, csak én...

Meghalt Paja-G, csak én tartom gusztustalannak, hogy Busta ahelyett, hogy részvétet nyilvánított volna?

Figyelt kérdés
...inkább vett az emlékkoncertre 50 db jegyet a Paja rajongóknak?
2016. júl. 16. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

gőzöm nincs kik ők

ez a média lényege, hogy erről beszéljünk

2016. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
60%
Mivel fogalmam sincs ki a két ismeretlen úriember, ezért zavarni sem zavar.
2016. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 EriKK26 válasza:
100%

Kérlek szépen részvétett nyilvánított egy posztba,"A betegség nem válogat és azt gondolom véletlenek nincsenek,ma éjjel elhunyt Paja G,akit sokan ellenségemnek tartottak,bár én soha nem kezeltem annak!

Nyugodj Békében Harcos! a 50db jegyet meg ezért vette"Úgy döntöttem vásárolok 50 db jegyet a ma esti koncerte, Paja családjának megsegítésére!A szervezővel megbeszéltem mindent,szeretném ha 50 olyan rajongó tudna elmenni az eseményre,aki egyébként nem teheti ezt meg,pl anyagi okok miatt!!!" ezért vettea jegyeket,nem tudod az eseményre elmenni mert Németországban lép fel,ez a válasz megfelel ?

2016. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező mielőtt hülyeségeket állítasz/kérdezel tájékozódj!! Bustának ma koncertje van Németországban, ahol állítása szerint meg fog emlékezni Pajáról! Nameg a Wanted és Killa fanok szétszedték volna!
2016. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Hagyjuk ezt a szetszedest. Verbalisan max, akimeg meg egy ember halalaban is a balhet keresi az dogoljon meg akar rtm es vagy wantedes vagy killas.

RIP Paja! :/

2016. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja verbálisan mert nincs vér a fa.... hogy odaálljon :D
2016. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!