Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » B. A. P fanok! Szerintem Zelo...

B. A. P fanok! Szerintem Zelo arca megváltozott és már nem olyan cuki, miért mondják mégis mindig azt hogy Zelo milyen irtóan cuki?

Figyelt kérdés

Szerintetek még mindig ugyanolyan cuki?


(Fanok! Ezt ne vegyétek sértésnek, én is fan vagyok és imádom Zelot csak szerintem már nem olyan cuki mint régen.)


Zelo 2012:


[link]


Zelo 2016:


[link]



2016. júl. 16. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert már felnőtt :D Debüt óta 4 év telt el. Akkor 15 éves volt most 19. Nyilvánvaló, hogy férfiasodott, ami előnyére is vált szerintem. Olyan szólója volt a mostani koncerten, hogy csak néztem, hogy felnőtt a kis Zelo. De még mindig aranyos :D 1. Ő a maknae, még mindig fiatal. 2. Olyan édes fejeket tud vágni :3 Én rengetek videót nézek az összes műsort meg fordtok is, és ott nagyon is látszok, hogy még mindig nagyon aranyos :D De mivel felette is múlnak az évek nem lehet olyan kisfiús arca, mint debütkor volt. Már férfi
2016. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem most jobban néz ki :D

Egyébként azért mondják azt sokan, mert minden embernek más az ízlése, van akinek ez jön be, másnak meg az.

Szerintem régen ahogy írtad cuki volt mivel egy KISFIÚ volt, most pedig FÉRFI. Férfiakra inkább a helyes szót használjuk, nem azt hogy cuki :)

2017. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!