Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber már annyira...

Justin Bieber már annyira híres hogy az apja és a testvérei is sztárok hírességek lettek? Az anyja is híres lett

Figyelt kérdés
ez mennyire jó egy családnak? ha híresek

2016. aug. 12. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekik pont nem jó xD
2016. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Ki a fene az a Justin Bieber?:D
2016. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
És mivel lettek híresek? Én nem hallottam semmi ilyesmiről. Kifejtenéd bővebben?
2016. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Justin Bieber kanadai pop énekes
2016. aug. 12. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem híresek a családtagjai.
2016. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám hogy híresek de azért ha megnézed Justin anyukájának vagy az apjának mondjuk az instagram vagy twitter profilját biztos több tízezren követik minimum, ha nem ők lennének a szülei biztos nem követnék őket ennyien.Meg annyi hogy ha beírod google ba a nevüket biztos őket is követik paparazzik meg vannak biztos róluk is cikkek, multkor látam hogy a régi házukat árulják valami 75.000.000 ft ért..De pl Louis Tomlinson tesója 10000 százalék hogy soha életében nem lehetett volna Selena Gomez sminkese ha nem Louis tesója.Szóval ennyiből van hasznuk hogy ha valaki híres ember a családtagjuk hogy olyan lehetőségeik vannak amik másoknak nincs úgy hogy ők tényleg semmit nem csinálnak.Pl Jemma Styles is elég híres.
2016. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!