Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetnek ilyenek, mint...

Hogyan lehetnek ilyenek, mint Justin Bieber, meg Rihanna ennyire híresek, meg gazdagok a "zenélésükből"?

Figyelt kérdés

Igen, írigylem az ilyeneket, de rohadtul. Őszintén bevallom. Mielőtt bárki azzal jönne, hogy csak az írigység beszél belőlem.


Ám ez annál sokkal több.


Fel nem fogom azt, hogy hogyan lehetnek ilyen szinten gazdagok, meg világsztárok ezek. Főleg Justin Bieber. Neki konkrétan a hangszíne színtelen és egyetlen jó száma sincs. De még normálisnak se mondanám azokat a "zeneszámokat". Szarok egyszerűen...


Rihannának is szerintem borzasztó a hangja és nincsenek jó számai. Amikor még régen meghallottam azt az Umbrella-t, ilyet, hogy élá élá é é é é hát azon kiégtem anno esküszöm, hogy ez mi...


Mégis rengeteg pénzük van, világsztárok, meg rajonganak értük. Hogy van ez?


Meg 280 millió forintnak megfelelő dollárért elhívni Rihannát a Szigetre és akkor így viselkedik. És nem is velük van baj, hanem azzal, hogy az ilyenek világsztárok lehetnek.


Szóval hogyan működik ez, miért lesz az ilyenekből világsztár, meg egyáltalán hogyan...? Nem csinálnak semmit, semmi tehetségük semmihez, nem jók, de még abban is ennyire hiányzik bennük az alázat(Rihanna Sziget-es "fellépése"). Zenéjük se jó, hangjuk se jó, semmi se jó, mégis tele vannak pénzzel...


Justin Bieber is Ferrari-val mászkál, meg olyan villája van, meg gyönyörű szép barátnői, hogy leszopom magam... Azt közbe semmit nem csinál, egy hallgatható száma sincs..


Ti értitek ezt az egészet?



2016. aug. 15. 18:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Te agyatlan f-sz!Má bocs a megnyilvánulásért de jobban is utánanézhetnél a kib-szott dolgoknak mielőtt okoskodsz b-sszameg!Ez úgy fel tud idegesíteni mikor valaki olyan ostoba de azért még próbál itt okoskodni meg linkelgetni a szarait.Hány meg hány saját dalukat be tudnám ide linkelni te jó isten..b-sszameg de hülyékből áll a világ.
2016. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én elfogadom a véleményedet. 16 éves lány vagy, mint írtad a kommented végén. Szóval azt ajánlom; Tedd el a könyvjelzőkbe ezt a kérdést és beszélgessünk erről 10 év múlva, mikor már tudod, hogy egy millió forintért is mennyit kell dolgozni és akkor már nyilván te is elítéled az ilyen haknizó, beképzelt köcsög csőcselékhordát és igazi, normális zenészekért fogsz rajongani.
2016. aug. 20. 11:37
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem , ez a véleményem sosem fog változni.Miért nézzem le őket?Mert gazdagok?És akkor?Én is bármikor neki állhatnék botrányoskodni, vagy pedig ha lenne olyan jó hangom akkor én is kereshetnék ennyi pénzt.A lehetőség mindenkinek adott.Az én életemet nem befolyásolja az hogy Justin Bieber mennyit keres.Nem sajnálom tőle mert nincs hozzá közöm.
2016. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ezt mondom. Majd ha már tudod, hogy mennyit kell dolgozni egy millió forintért, akkor majd sajnálni fogod egy órás haknizásért tőle a 280 milliót. Hogy közben szart az egészre, mintha a picsjából rántotta volna ki az embert...
2016. aug. 20. 18:31
 15/21 anonim ***** válasza:
Fuuu.Jó sok eszed van ha még mindíg bem bírod felfogni:Nem érdekel mennyit keresnek és akkor sem fog.Tudod ez ember függő..Mind például anyukámmal is beszéltem erről és ő is pont leszarja hogy Rihanna milyen szar koncertért mennyi pénzt kapott, idézem "jól teszi,nem kell tőle sajnálni".Te vagy csak ilyen irigy hogy sajnálod mástol azt amije van.Basszus..
2016. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát gratulálok akkor. :)
2016. aug. 21. 12:59
 17/21 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss 11-es válaszoló, de te buta ember vagy.

Ez azt jelenti hogy mennyien írják a szöveget.

Te pedig itt meglengeted éj sötét zászlódat.

2016. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ott van Demjén Ferenc sokkal de sokkal jobb Justin Bieber és társai, ő magyarország legjobb énekese.

De mivel magyarnak született, ezért nem lehet annyira híres.

2016. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem logikus a felháborodás.

Nincs komoly tehetségük és mégis sokat keresnek.

2016. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
De miért háborodik fel valaki más fizetésén?Semmi közötök nincs és nem is lesz hozzá.
2016. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!