Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják ennyien, és...

Kokakólalájt kérdése:

Miért utálják ennyien, és ennyire Knézy Jenőt?

Figyelt kérdés
Tény, hogy a "férfimunka volt" beszólása tényleg rosszul jött ki Kozák Danuta aranyérme után, de nem értem hogy miért vannak ennyire rossz véleménnyel róla. Több fórumon a legrosszabb kommentátornak tartják.

2016. aug. 22. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt mivel az apja nevével kapaszkodott fel a szakmában és ennek ellenére nagyra van magával, másrészt a mert a magánéletben erőszakos asszonyverő, amiből rendőrségi ügye is van. Amúgy meg ez szubjektív, de szerintem is egy rossz kommentátor.
2016. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert borzalmas kommentátor. A kézilabda meccseken pl. rendszeresen elszámolja magát, rengeteget téveszt. Nem egyszer előfordult már, hogy beközölte, XY belőtte az első gólját. De én mint néző pontosan tudtam, ez lehetetlen, mert ez a második gól volt. És ez csak egy hibája a temérdek közül. Van, hogy a játékosokat is összekeveri. Hidd el, nem véletlen vannak annyian rossz véleménnyel róla.
2016. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!