Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják ennyien PewDiePi...

Miért utálják ennyien PewDiePie-t?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jófej és vicces, nem értem hogy nem lehet szeretni. Sokan mondták, hogy idegesítő meg gyerekes, erre csak azt tudom mondani, hogy mindenki más, és inkább legyen ilyen mint egy, unalmas, teljesen komoly ember. Ráadásul ő törődik a rajongóival, és gyűjtést is szokott rendezni gyerekek megmentésére stb. Ha meg valakinek az nem tetszik, hogy csak abból gazdagodott meg, hogy a gép előtt ülve visít, akkor miért nem jut eszükbe, hogy rengeteg ilyen ember van (énekesek pl.). Plusz nem gondolnak bele, hogy neki is idő megcsinálni egy videót, aztán azt meg mi ingyen megnézhetjük. Szóval nem értem...

2014. aug. 31. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Mert idegesítő és retardált. Attól senki nem lesz vicces, h pofákat vág és elváltoztatja a hangját (Jim Carreyn kategória, rajta sem tudtam soha nevetni). Am nem csak ez meg az "unalmas, teljesen komoly ember" végletek léteznek, ott van pl Kőhalmi Zoltán, aki úgy is tud vicces és szórakoztató lenni, h közben megőrzi a méltóságát.
2014. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem maga PDP idegesít, hanem a tény, hogy annyit csinál, hogy videojátékokkal játszik miközben hülye fejeket vág, és több feliratkozója van mint azoknak a csatornáknak, akik pénzt, időt és energiát fektetnek be a csatornájukba (pl. Ratedrr, K&K Studios, TeamFourStar). Ő meg milliókat keres azzal, hogy a kamerája előtt visít, ez az ami idegesít.
2014. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

talan azert utalja, aki utalja, mert egy senki, aki a semmire lett felkapott 'sztar'. igen, a 'celebek' is pont ilyenek.


en pl. nem utalom, siman csak egyaltalan nem erdekel mit csinal vagy mit nem. jatekvideokat kommentalni idiota hangeffektekkel, hat ez aztan tehetseg, meg karrier, buszke lehet magara az is, aki ezt isteniti.

2014. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát nem lehet mindenkinek ugyanolyan a humora. De olvastam itt egyszer hogy valaki találkozott vele és a valóságban tök normális. :)
2014. aug. 31. 16:55
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
ja hogy azt lehet humornak nevezni amit ő csinál? Én a sok feliratkozót betudom az igénytelenségnek, hisz Herby is jó példa erre, csak ő az országban, ez a pewszar meg világszinten... Egy kategória a celebekkel. FreddyD csinált róla egy "paródia" videót kb. ennyit is ér... Sajnos ő pont egy olyan ember aki egyáltalán nem érdemli ezt meg, én nem vagyok senkire irigy, mert én pl. soha nem akarnék vlogolni meg mit tudom én, de az a semmi amit ő nyújt arra ennyi feliratkozót hát pfff... Mintha a pisámat százezrekért vennék az emberek kb.
2014. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

"Haters gonna hate"

- PewDiePie 2013

2014. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Potatoes gonna potate :D Bocs ezt nem hagyhattam ki :))
2014. aug. 31. 20:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is tök normális vagyok a valóságban. Ja, és tudok pofákat vágni a kamerába. De nem várom el, hogy emiatt híres legyek, szerintem nem lenne fer (vagy fair tök mindegy) azokkal szemben, akik dolgoznak is a sikerükért...
2014. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
47%
PewDiePie szerintem marha jó, csak nemszeretik ot mert nem tudják hogy mennyit kell dolgozni azon ha egy videot meg akarsz csinálni, meg hogy mennyibe kerülnek azok amik segítségével videokat kell csinálni (mikrofon, kamera stb.) Vagy csak egyszerüen nincs kreativitásuk és nem tudják elfogadni hogy másnak van. amugy meg valakinek a szorakozást is biztosíttania kell :) (bocsi a gramatikáért. Szlovák vagyok tehát nem nagyon érteg a magyar íráshoz, beszédhez....
2014. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Semmi gond értettem :D köszönöm! :)
2014. okt. 31. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!