Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak belieberek válaszára...

Csak belieberek válaszára vagyok kíváncsi. Mi a véleményetek Justin és sofiáról?

Figyelt kérdés

lesifotók:

[link]



[link]


ui: ha már válaszolsz ne az legyen az,hogy semmi hanem bőven fejtsd ki a véleményed..



#jofia
2016. aug. 28. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek valójában profi fotósok munkái, csak úgy vannak beállítva, mintha "véletlen" rajtakapták volna a párt. Ezekkel a megrendezett fotókkal és jelenetekkel leplezik, hogy Justin homokos. Hiszen ha ez kiderülne róla, oda lenne a nedves bugyijú rajongótábor.
2016. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem hiszem.. akkor Selenaval is direkt járt+14 csajjal meg ezzel a sofiaval? :) nem hinnem,hogy homokos.
2016. aug. 28. 11:49
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Mint írtam, igen. Azt kellene megértened, hogy valójában nem jártak egymással. Egyszerűen csak a médiagépezet próbálta elhitetni ezt a rajongókkal, hogy ne okozzanak csalódást.
2016. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
#1 Hát te aztán egy ritka hülye lehetsz.Ha meleg lenne már rég kiderült volna róla de ebbe most nem megyek bele.Nekem szimpatikus ez a csaj csak azt furcsálom hogy 5 évvel fiatalabb.És belegondoltam hogy mikor Justin 18 volt ez a csaj meg még csak 13.És még sok kiscsaj azt mondta hogy úgysincs esélye mert túl fiatal.:D Igazán szerencsés egy lány.:)
2016. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már csak 4 ev... es igen nagyon szerencses es csunya :)
2016. aug. 29. 08:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem csunya ez a lany.Kivancsi lennek hogy nezek ki ha ot lecsunyazod.Amugy mar toroltek a fotokat.Itt bukott meg az #1 valaszolo ritka szar elmelete.
2016. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy nezeL ki***
2016. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát szebben mint ő bár a te pofádra én is kíváncsi vagyok.. :)
2016. aug. 29. 14:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne magyarázd meg nekem hogy szebb vagy mint ő.Igen én bevallom hogy nem vagyok szebb nala mert ő tényleg gyönyörű.
2016. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel azzal kezdtek hogy csak BELIEBEREK válaszára vagy kiváncsi. Nekem annyira nem illik össze a kettő sztár. A Jelena páros szerintem jobb volt ❤
2017. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!