Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek michael jackson...

Szerintetek michael jackson valoban öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 02:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti, hogy NEM.
2010. ápr. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Igen!!!
2010. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de egyébként ezt honnan veszed?????? egy buta cikkből, mert az újságírók már eleget hazudoztak vele kapcsolatban! Nem határozottan nem hiszem ezt el az orvos ölte meg, de valószínű, h eltusolják az ügyet! Nem kritizálni akarlak, de neveket NAGY betűvel írjuk!
2010. ápr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
És az orvos miért ölte volna meg ??Igen lehet, h megölte, de azt Michael kérte!! Hidd el ha van pénzed bármelyik orvos "megöl" jó summáért!!Úgyhogy ezért nem hiszel h saját szándékából ölte volna meg a doki.Azt elhiszem h ő adta be az utolsó löketet, de az szerintem Michael kérésére volt, aki esetleg már nem tudott élni a fájdalmával.Mindenki azzal cáfolja, h de ha megakart volna halni akkor nem tervezte volna a turnéját. Szerinte semmi köze ahhoz.
2010. ápr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

A gyerekei voltak a mindene, nem hagyta volna el őket.. és egyébként is a This Is It turné is ott volt. Sokan azt mondják, hogy azért, hogy még nagyobb felhajtást keltsen a halála. Aki tényleg öngyilkos akar lenni, szerintem nem akarná népszerűsíteni, meg egyébként is mit érdekelné hogy utána mi van, ha egyszer halott? Tehát ez csak egy újabb nagy hülyeség amit a média kreált.


R.I.P.

2010. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
100% hogy nem, és ezt nem egy buta cikk írja, hanem maga az orvosa mondta, biztos úgy került a szervezetébe hogy magának adta be, és sajnos el is fogják hinni neki,igy megússza a gyilkosság vádat.
2010. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem börtönbe vele
2010. ápr. 21. 22:35
 8/16 anonim válasza:
Ezt a marhaságot meg ki mondta neked?
2010. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
[link] utolso itt a válasz
2010. ápr. 23. 15:16
 10/16 anonim válasza:
örök rejtély marad, de szerintem NEM
2010. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!