Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek michael jackson...

Szerintetek michael jackson valoban öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 02:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
menteni akarja magát az orvos... Miért lett volna öngyilkos? Szerinted itt hagy 3 gyereket? Meg az egész családját és sikert? most készült volna újabb koncertre! Öngyilkosság... Badarság! Kérdés volt, mikor nem bírja tovább a szervezete, a sok műtét, meg a bőrszínezés azért durva volt már... Meg naponta 20-30 gyógyszert szedett emiatt!
2010. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Dehogy is!

Ez egy nagy hülyeség...ne hidd el..mert nem igaz...egy szó sem.Miért tette volna.Mindene megvolt.Ő VOLT A LEGJOBB A VILÁGON!

R.I.P.Mj!:(

2010. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A VILÁGON A LEGJOBB!!!


Egyébként drága nemtomhanyadik kérdező (bőrszínezés)


NÉZZ UTÁNA MJ VITILIGO NEVŰ BETEGSÉGÉNEK, MERT EZ TÉNYLEG IGAZ!!! apja cikizte--->ÉS 2 ORRMŰTÉT + KISEBB ÁLLMŰTÉTEK, AZ ORRA NEM ESETT LE, NEM VÉSZES!


Barom, ugyanolyan barom az, aki elhiszi a meséget amiket a bulvár ír, mint aki kitalálja!!! ,,Aki elhiszi a hazugságot, táplálja azt!"


R.I.P. MJ!!! <3<3<3


Am élete utolsó célja, egyben legnagyobb álma volt, hogy a nagy felemelkedésen túl legyen, ezen volt élete utolsó perceiben is, gondolod, hogy fogta volna magát és megölte volna magát az álmaival együtt??? Dehogyis!!! AZ A ROHADÉK GYILKOS ("ORVOS") VOLT AZ!!! CSAK A PÉNZ!

NEM HISZEM EL AZ EMBEREKET MANAPSÁG!


Nyugodj Békében, MJ! <3

2011. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már írtam egy előző, ugyanilyen kérdéshez is, lehet, hogy már láttátok.



Öngyilkos biztos nem volt..

Nekem van egy Michael Jackson könyvem, most abból idézek:

Michael Jackson már napok óta álmatlansággal küzdött. Riasztotta az orvosát, Dr. Murray sietve érkezik, három hete, amióta elvállalta a sztár orvosi felügyeletét, egy tapodtat sem távozott Michael mellől."Adjon tejet"-kéri Michael. A "tej" nem más, mint a Propofol nevű, bitangul erős fájdalomcsillapító és altató, amelyet fehér folyadék formájában árulnak. Ezzel a szerrel kizárólag kórházban és altató szakorvos felügyelete alatt kezelhetik a pácienst. Murray vallomásából kiderül: Michael régóta Propofol-függő, hetekkel június 25-e előtt éjjelente 50mg "tejet" kap intravénásan. Az orvost aggasztja a popsztár állapota, június 22-én inkább Lorazepam és Midazolam nevű, enyhébb altatókkal kísérletezik. A következő éjszakát is sikerül átvészelniük "tej" nélkül. Az utolsó éjjelen azonban az énekest annyira kínozza az álmatlanság, hogy június 25-én hajnali 1 óra 30 perckor Murray 10mg Valiumot, 2 órakor pedig 2 mg Lorazepamot ad be neki, 3 órakor 2mg Midazolam következik, de ekkor sem jön álom a sztár szemére. Ezért reggel 5 órakor megint Lorazepamot, 7 óra 30 perckor Midazolamot kap.Az orvos eközben mindvégig figyeli a sztár pulzusát monitoron is. Jackson csak nem tud elaludni és a Propofolért könyörög. Murray nem tiltakozik, a "főnök" szava parancs, 10 óra 40 perckor engedelmesen beadja a végzetes "lövést", 25mg-ot Lidocainnal keverve.Az énekes álomba kábul, az orvos ellép mellőle, WC-re kell mennie. Amikor visszatér, Michael még mindig ugyanugy hever eszméletlenül, de a szíve már nem ver. Az orvos pánikba esik. Murray megpróbálja újraéleszteni, a mentőt még mindig nem riasztják. "hívjon ide valakit a családból! Tanút akarok!"- ordítja a feldúlt orvos az egyik testőrnek. Néhány perc múlva a szobába lép Prince Michael, Jackson idősebbik fia. "Jól figyelj, most próbálom megmenteni az apádat". Csakhogy Michael szíve mozdulatlanul pihen. "hívják a szülőket"!- követeli a tehetetlen Murray. Az egyik testőr eléri Joe Jackson-t, Michael apját, aki szitkozódva hord le mindenkit. A mentőkhöz pontosan 12:21-kor fut be a hívás (28 perccel azután, hogy a roham elkezdődött) Az énekest az UCLA kórházba szállítják. Csütörtökön 14:26-kor Michael jackson-t hivatalosan is holttá nyilvánítják.


Ezek alapján én merem állítani, hogy Michael Jackson orvosa bűnös, egy olyan gyógyszert adagolt neki be folyamatosan, nem is kis mennyiségben, amit csak altatóorvos jelenlétében lehetne csak beadni. A másik pedig az, hogy nem hívták ki azonnal a mentőket, ráadásul ezt az egészet a fiának is végig kellett néznie, csak hogy valaki tanusítsa azt, hogy az orvos küzdött az életéért. Ha egyszerre hívták volna a mentőket, lehet hogy nagyobb eséllyel túl élte volna. Meg az, hogy Michael könyörgött az altatóért, az még nem azt jelenti, hogy azt is kell egyszerre csinálni, amit (ahogy a könyvben fogalmaznak) főnök mondd. Elvileg orvos, tudnia kéne azért, hogy mit hogyan.. Szerintem megérdemelte a börtönt és azt remélem hogy ott rohad el!!!


Tehát öngyilkos biztos nem lett volna, hiszen készült az utolsó nagy showra a This is it-re.

A peres ügyeiről meg ne is beszéljünk, mert azért azok is betettek a lelki állapotának, na meg a sok koncert, megállás nélkül.

R.I.P Michael!! <3<3


(A helyesírási hibákért bocsi, ezt is fél órán keresztül írtam, már nem volt kedvem visszaolvasgatni!)

2012. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
NEM. Így is elég sokat bántották szegényt. Hatalmas rajongója voltam (és vagyok). Nem tudom mi történt vele, csak annyit tudok, hogy meghalt. De nem olvastam el, hogy miért halt meg mert nem akarom hogy a média befolyásoljon a cikkeivel. Sajnálom Jacksont, kár, hogy nem lehettem kint egy koncertjén sem, mert kb. 8 éves voltam mikor meghalt. Mindegy, hogyan halt meg, mert sajnos nem jön vissza :((( R.I.P. Michael!!! :'( 14/L
2014. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!